بیت کوین با قیمت ۳۹ هزار دلار ثابت مانده است

  • 15 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 334 نفر
بیت کوین با قیمت 39 هزار دلار ثابت مانده است


بیت کوین (BTC) در ۴ مه در ۳۹۰۰۰ دلار ثابت ماند زیرا فدرال رزرو ایالات متحده با انتظارات مربوط به افزایش ۰.۵ درصدی نرخ بهره کلیدی مطابقت داشت.

بیت کوین در بیانیه فدرال رزرو ساکت است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD نوسانات حداقلی را نشان می‌دهد، زیرا فدرال رزرو آنچه را که بسیاری تصور می‌کردند قبلاً در بازارها «قیمت‌گذاری» شده بود، تأیید کرد.

برخلاف اظهارات قبلی کمیته بازارهای باز فدرال (FOMC)، بیانیه ۴ می باعث نوسانات عمده در بازارهای کریپتو نشد. بیشترین چیزی که معامله گران مجبور به مبارزه با آن بودند، یک جهش کوتاه به کمتر از ۳۹۵۰۰ دلار بود.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در طول روز در سطوح مشابه معامله می شد.

FOMC در بیانیه رسمی تایید کرد: “با تحکیم مناسب در موضع سیاست پولی، کمیته انتظار دارد تورم به هدف ۲ درصدی خود بازگردد و بازار کار قوی بماند.”

“در حمایت از این اهداف، کمیته تصمیم گرفت تا محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال را به ۳/۴ تا ۱ درصد افزایش دهد و پیش بینی می کند که افزایش مداوم در محدوده هدف مناسب خواهد بود. علاوه بر این، کمیته تصمیم گرفت که کاهش آن را آغاز کند. دارایی های اوراق بهادار خزانه داری و بدهی آژانس و اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن آژانس در تاریخ ۱ ژوئن، همانطور که در طرح های کاهش اندازه ترازنامه فدرال رزرو که همراه با این بیانیه منتشر شده است، توضیح داده شده است.

با این حال، دامنه نوسانات برای ورود همچنان باقی بود، زیرا جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، هنوز یک ساعت پس از انتشار بیانیه صحبت نکرده بود.

در پیش‌بینی نظرات پاول، منابع تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Material Indicators استدلال می‌کردند که در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر، BTC طولانی‌تر هنوز سودی ندارد.

سهام، که ارزهای دیجیتال همچنان همبستگی قابل توجهی با آنها دارند، در بحبوحه غیبت حرکت‌های غافلگیرکننده فدرال رزرو، در وضعیت پررونقی قرار داشتند.

S&P 500 در زمان نگارش مقاله با جهش ملایمی روبرو شد و ۰.۴% افزایش یافت، در حالی که Nasdaq 100 اندک ۰.۲% افزایش یافت.

میشائل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، در بخشی از نظرات توییتر اضافه کرد: “FED نرخ ها را با ۰.۵۰٪ افزایش می دهد، اما همچنین تشدید کمی را از اول ژوئن آغاز می کند. همه چیز همانطور که انتظار می رود، QT کمی دیرتر شروع می شود. رویداد واقعی قبلاً قیمت گذاری شده بود.”

لین آلدن، اقتصاددان، با تحلیل پیامدهای افزایش قیمت‌ها اشاره کرد که ریسک‌ها به سمت یک لحظه بحران‌مانند جدید گرایش دارند که افزایش‌ها خطرات جدی خود را به همراه خواهند داشت.

در همین حال، آلدن در مورد تورم افزود که جهان از زمان جنگ جهانی دوم “بزرگترین قطع ارتباط” را در سطوح تورم در مقایسه با نرخ های کلیدی بانک مرکزی داشته است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، چشم انداز بیت کوین قبل از بهبودی بعداً به سمت نزولی باقی می ماند زیرا سهام از انقباض فدرال رزرو رنج می برد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط