بیت کوین باید از سطوح قیمتی دفاع کند

  • 29 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 310 نفر
بیت کوین باید از سطوح قیمتی دفاع کند


بیت کوین (BTC) ممکن است در تلاش باشد تا ۳۰۰۰۰ دلار را برای حمایت در ۱۹ می بازگرداند، اما برای گروهی از تحلیلگران، توجه به شدت بر افت جدید متمرکز شده است.

در یک توییت در روز، منبع نظارت بر زنجیره‌ای Whalemap سطوح حمایتی را که گاوهای بیت کوین باید از آن دفاع کنند تا از ضررهای قابل توجه جدید جلوگیری کنند، تعریف کرد.

حمایت نهنگ‌ها از قیمت BTC

رفتار فعلی قیمت بیت کوین باعث شده است که مفسران در مورد اینکه آیا حرکت تعیین کننده بعدی صعودی یا نزولی خواهد بود اختلاف نظر دارند.

در حالی که برخی خواستار دریافت ۳۲۰۰۰ دلار یا بیشتر در آینده هستند، بسیاری استدلال می کنند که سفر هفته گذشته به ۲۳۸۰۰ دلار کمترین میزانی نبود که BTC/USD در آینده مدیریت می کند.

برای Whalemap که خرید و فروش بزرگترین سرمایه گذاران بیت کوین را تجزیه و تحلیل می کند، منطقه ای که باید تماشا کنید حدود ۲۴۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار است.

اینجا جایی است که گروه‌های بزرگ‌تری از نهنگ‌ها منابع مالی را به کار می‌گیرند، و بنابراین حضور آنها پشتیبانی قابل‌توجهی را در زنجیره فراهم می‌کند.

تحلیلگران Whalemap هشدار می‌دهند که اگر فشار فروش منطقه را از هم بپاشد، نتایج می‌تواند بازگشتی «بسیار عمیق‌تر» باشد و سطوح حمایت از نهنگ‌ها را به‌عنوان «کن یا بمیر» توصیف می‌کنند.

با این حال، Whalemap در یک پست جداگانه خاطرنشان کرد که با زیان های متوجه شده که اکنون سودهای کوچک را کاهش می دهد، بیت کوین هنوز می تواند برای چرخش قیمت قرار گیرد.

در ۱۸ می اظهار داشت: «در دو روز گذشته دو برابر بیشتر از سود در زنجیره معامله شد.

پیش از این، کوین تلگراف از افزایش زیان های واقعی بیت کوین گزارش داده بود که این ضررها به دومین سطح روزانه خود در هفته گذشته رسیدند.

در زمان نگارش این مقاله، BTC/USD در بحبوحه تلاش برای شکستن بالاترین سطح ۲۴ ساعته، حدود ۲۹,۴۰۰ دلار معامله شد.

با این حال، پس از جلسه ۱۸ مه، که تحت فشار فروش قابل توجهی در سهام بود و سپس به ارزهای دیجیتال سرازیر شد، اپن وال استریت بار دیگر بازار را متزلزل کرد.

با توجه به اینکه پایین‌ترین قیمت‌های ده ماهه هفته گذشته با قیمت واقعی واقعی بیت‌کوین در زنجیره همخوانی داشت، در عین حال، علاقه به اینکه آیا این واقعیت، به خودی خود، برای جلوگیری از سطح جدیدی از تسلیم شدن بازار کافی خواهد بود، همچنان قوی است.

شرکت تحلیلی زنجیره‌ای: «باید دید که آیا بازگشت کامل به قیمت واقعی برای متوقف کردن این بازار نزولی لازم است یا خیر، و اگر چنین است، آیا این بازگشت برای ماه‌ها، هفته‌ها، روزها یا فقط یک لحظه کوتاه است». Glassnode در آخرین نسخه از خبرنامه هفتگی خود، “The Week On-Chain” که در ۱۶ می منتشر شد، به پایان رسید.

“شاید آن روزها پشت سر ما باشد اگر انباشتی که مشاهده کردیم نشان دهنده حمایتی باشد که گاوها مایل به ارائه در محدوده ۲۰ هزار دلاری هستند. همچنین توجه داشته باشید که تعداد زیادی از سیاست های کلان، تورمی و پولی وجود دارد که به عنوان باد مخالف عمل می کنند. راه پیش رو احتمالاً همچنان سنگلاخ خواهد بود.”

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط