به گفته مدیرعامل بایننس، ترا فورک کار نخواهد کرد

  • 25 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 478 نفر
به گفته مدیرعامل بایننس، ترا فورک کار نخواهد کرد


به گفته مدیرعامل بایننس، ترا فورک کار نخواهد کرد

مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao، می‌گوید که فکر نمی‌کند طرح Terra برای جدا کردن بلاک چین کارساز باشد، زیرا هیچ ارزشی ایجاد نمی‌کند.

توییت ژائو یک روز پس از آن منتشر شد که Do Kwon، بنیانگذار و مدیر عامل Terraform Labs، طرح احیای Terra را پس از فروپاشی آن در هفته گذشته پیشنهاد کرد. Kwon بلاک چین Terra را ایجاد کرد – ایجاد یک زنجیره جدید – و توزیع ۱ میلیارد توکن بین سهامداران.

کوون گفت: «جامعه Terra باید زنجیره را برای حفظ جامعه و اکوسیستم توسعه‌دهنده بازسازی کند.

با این حال، به گفته ژائو، ” چاپ پول ارزش ایجاد نمی کند.” او افزود که مشوق ها “فقط یک مکانیسم راه انداز” هستند.

ژائو همچنین این سوال را مطرح کرد که ذخایر بیت کوین گارد بنیاد لونا کجاست. آیا این بیت کوین نباید ابتدا برای بازخرید UST استفاده شود؟

همانطور که The Block در روز جمعه گزارش داد، بیش از ۱.۲ میلیارد دلار ذخایر بیت کوین توسط گارد بنیاد لونا شناسایی نشده است. بیش از ۲ میلیارد دلار ذخایر بیت کوین برای حمایت از UST جمع آوری کرد و ۷۵۰ میلیون دلار وام به بیت کوین ارائه کرد. مابقی بی خبری مانده است. علاوه بر این، ۹۶۵۸ بیت کوین (به ارزش بیش از ۲۸۸ میلیون دلار با قیمت فعلی) نیز نامشخص است.

او هفته گذشته گفت، به طور کلی، ژائو از نحوه مدیریت تیم Terra با سقوط استیبل کوین TerraUSD (UST) و توکن مربوط به آن Luna (LUNA) بسیار ناامید است.

هنگامی که UST پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد، توکن ها از بین رفتند و فشار باورنکردنی بر LUNA برای حفظ قیمت خود وارد کرد. به دلیل نحوه طراحی این دو توکن برای تعامل، این منجر به افزایش عرضه عظیم در LUNA و در نتیجه سقوط قیمت شد.

Binance Labs یکی از حامیان اولیه Terraform Labs بود که در سال ۲۰۱۸ دور اولیه ۳۲ میلیون دلاری آن را رهبری کرد. دیگر سرمایه گذاران برجسته Terraform عبارتند از Coinbase Ventures، Polychain Capital، Pantera Capital و Hashed.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط