به گفته رئیس SEC از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال باید محافظت شود

  • 16 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 428 نفر
به گفته رئیس SEC از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال باید محافظت شود


به گفته رئیس SEC از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال باید محافظت شود

گری گنسلر، رئیس SEC، گفت که حمایت‌های فعلی آژانس برای سرمایه‌گذاران دارایی سنتی باید گسترش یابد تا بازار کریپتو را نیز در بر گیرد.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گفت که حمایت های فعلی آژانس از سرمایه گذاران دارایی سنتی باید گسترش یابد تا بازار کریپتو را نیز در بر گیرد.

در سخنرانی روز دوشنبه خود، Gensler از کارکنان SEC خواست تا در مورد ثبت پلتفرم های رمزنگاری و مشمول چارچوب قانونی مشابه با صرافی ها تحقیق کنند. علاوه بر این، رئیس SEC گفت که کارکنان می‌توانند با در نظر گرفتن اینکه چگونه می‌توانند پلتفرم‌هایی را ثبت کنند «که در آن معاملات اوراق بهادار و سایر دارایی‌ها در هم تنیده شده‌اند» و اینکه آیا سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باید از همان حمایت‌ها برخوردار شوند، به موضوع شفافیت قانونی در فضای رمزنگاری رسیدگی کنند. به عنوان بازارهای سنتی

گری جنسلر گفت: «کریپتو می‌تواند راه‌های جدیدی را برای جذب سرمایه و سرمایه‌گذاران برای خرید و فروش به کارآفرینان ارائه دهد، اما ما همچنان باید از سرمایه‌گذاران و بازار محافظت کنیم. ما در حال حاضر راه های قوی برای محافظت از معامله گران معامله بر روی پلت فرم ها داریم. هنگامی که کارآفرینان به دنبال جذب سرمایه از مردم هستند، ما همچنین راه های قوی برای محافظت از سرمایه گذاران داریم. ما باید همان حمایت ها را برای بازارهای کریپتو اعمال کنیم.»

رئیس SEC اضافه کرد که این سازمان همچنین بررسی خواهد کرد که آیا جداسازی پلتفرم‌هایی که فضای ذخیره‌سازی را ارائه می‌دهند و آنهایی که ندارند مناسب است یا خیر.

دلیلی وجود ندارد که با بازار کریپتو متفاوت رفتار کنیم، فقط به این دلیل که فناوری مورد استفاده آن متفاوت است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط