به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، آوالانچ ۷% رشد کرد

  • 15 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 371 نفر


قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۲۱۰۰۰ دلار رسید. آلت‌کوین‌ها در مقیاس ۲۴ ساعته آرام‌تر هستند و آوالانچ و سندباکس بیشترین سود را دارند.

بیت کوین بالای ۲۰ هزار دلار است

در پایان ماه ژوئن، که بدترین ماه و یک ربع عملکرد BTC در بیش از یک دهه گذشته بود، دارایی کاهش یافت و طی چند ساعت بیش از ۲۰۰۰ دلار افزایش یافت. با این حال، این مدت کوتاه بود زیرا به همان سرعت به زیر ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یافت.

آخر هفته به طور غیرمنتظره ای آرام گذشت و بیت کوین برای بیشتر آن حدود ۱۹۰۰۰ دلار معامله شد. با پایان یافتن تعطیلات ملی ایالات متحده در ۴ جولای، نوسانات بازگشت و بیت کوین نزدیک شد و برای مدت کوتاهی از ۲۰۰۰۰ دلار گذشت.

خرس ها تقریباً بلافاصله برای بازی برگشتند و بیت کوین را به سمت جنوب به ۱۹۲۵۰ دلار رساندند. با این حال، دارایی نسبتاً بلافاصله افزایش یافت و به ۲۰۷۵۰ دلار (در Bitstamp) رسید.

اخبار قابل توجه بیت کوین

شرکت استخراج عمومی Core Scientific گفت که بیشتر دارایی های بیت کوین خود را در ماه ژوئن فروخته است.

CoinShares گزارش داد که سرمایه گذاران ایالات متحده تمایل زیادی برای باز کردن موقعیت های فروش در BTC در هفته گذشته نشان داده اند.

با وجود سقوط مداوم بازار، گرگ وال استریت پیش‌بینی کرد که سرمایه‌گذاران بیت‌کوین در صورتی که ۳ تا ۵ سال سرمایه‌گذاری کنند «تقریباً مطمئناً» سود خواهند داشت.

آوالانچ و سند باکس پیشرو هستند

اکثر آلتکوین ها دیروز سبز بودند اما امروز آرام تر هستند. اتریوم به بالاترین سطح چند روزه خود بالای ۱۱۵۰ دلار رسید، اما اندکی عقب نشینی کرده است و اکنون درست زیر آن سطح قرار دارد.

BNB به معاملات بالاتر ادامه می دهد و اکنون پس از یک افزایش جزئی روزانه به ۲۴۰ دلار نزدیک شده است. سولانا با حدود ۳ درصد افزایش اکنون بالای ۳۶ دلار است.

در حالی که ریپل، کاردانو، دوج کوین، پولکادوت و ترون نتوانسته اند هیچ حرکت قابل توجهی را در هر دو جهت نشان دهند، آوالانچ تقریباً ۷٪ در یک روز افزایش یافته است و نزدیک به ۲۰ دلار است.

از میان آلت‌های با کلاه پایین‌تر و متوسط، سندباکس پس از جهش روزانه ۹ درصد، قابل توجه‌ترین افزایش دهنده است. در نتیجه، SAND نزدیک به ۱.۳ دلار است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط