بهترین کاربرد دوج کوین چیست

  • 17 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 379 نفر
بهترین کاربرد دوج کوین چیست


بهترین کاربرد دوج کوین چیست

بیلی مارکوس، یکی از خالقان ارز دیجیتال محبوب دوج کوین ($DOGE) پیشنهاد کرده است که « ساده ترین و بهترین حالت استفاده » برای این ارز دیجیتال، به نظر او، انعام است که به معنای «گسترش شادی در اینترنت» است. ”

مارکوس در توییتی که با بیش از ۱.۴ میلیون دنبال کننده خود در پلتفرم میکروبلاگینگ توییتر به اشتراک گذاشته است، با استفاده از یک ربات مبتنی بر توییتر که به کاربران امکان می دهد DOGE را به یکدیگر انعام دهند، “پرکارترین ویپر در تاریخ dogecoin” را معرفی کرد.

ماه گذشته، همانطور که CryptoGlobe گزارش کرد، مارکوس پیشنهاد کرد که افزودن ابزار به ارز دیجیتال الهام گرفته از میم شامل استفاده از آن به عنوان یک ارز تا حد امکان با جذب مشاغل جدید برای پذیرش DOGE و استفاده از DOGE به عنوان یک “ارز انعام” است.

مارکوس برای دفاع از این مورد استفاده دوم خاطرنشان کرد که این “خالص ترین مورد استفاده است که باعث خوشحالی می شود.” سومین پیشنهادی که سازنده ارز دیجیتال ارائه کرد، ایجاد یک پل Dogecoin / Ethereum بود که امکان استفاده از آن را در برنامه های Web3 فراهم می کرد.

در پاسخ به پیشنهادات او، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، یکی از حامیان معروف DOGE، خاطرنشان کرد که پذیرش کسب‌وکارها DOGE «قطعاً» ضروری است و استفاده از DOGE به عنوان ارز انعام‌دهنده «خوب است». او گفت که پیشنهاد سوم مورد نیاز نیست.

ماسک در گذشته با توسعه دهندگان برای بهبود ارز دیجیتال همکاری داشته است. او همراه با خالق DOGE، مک‌دونالد را برای پذیرش پرداخت‌ها با ارز دیجیتال الهام‌گرفته از میم‌ها تحت فشار قرار داده است و اشاره کرده است که SpaceX – شرکتی که او نیز مالک آن است – می‌تواند به زودی پرداخت‌ها را در DOGE بپذیرد.

سازنده خودروهای الکتریکی او، تسلا، پرداخت‌های DOGE را در وب‌سایت خود برای محصولات خاصی مانند «سایبرسوت»، سگک کمربند «گیگا تگزاس» و چهارچرخ «سایبرکواد» آن برای بچه‌ها می‌پذیرد. ماسک پیشنهاد داده است که توییتر می‌تواند از DOGE به عنوان وسیله پرداخت استفاده کند.

اوایل این هفته، خانه مد لوکس ایتالیایی گوچی به تسلا پیوست تا پرداخت‌های DOGE را بپذیرد. این شرکت قرار است تا پایان ماه می در چندین فروشگاه خود در ایالات متحده کریپتو بپذیرد و در نظر دارد تا پایان تابستان این برنامه را به تمام فروشگاه‌های خود در آمریکای شمالی که مستقیماً اداره می‌شوند گسترش دهد.

راجر ور، اولین پذیرنده و مروج بیت کوین در ماه گذشته، که به دلیل کارش برای کمک به رشد جامعه اولیه ارزهای دیجیتال در آن زمان با نام مستعار “Bitcoin Jesus” شناخته می شد، اخیراً از DOGE دفاع کرده و گفته است که “به طور قابل توجهی بهتر” از خود BTC است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط