بنیاد TON نام‌های دامنه مشابه سرویس نام اتریوم را راه‌اندازی کرد

  • 11 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 205 نفر
بنیاد TON نام‌های دامنه مشابه سرویس نام اتریوم را راه‌اندازی کرد


بنیاد TON نام‌های دامنه مشابه سرویس نام اتریوم را راه‌اندازی کرد

بنیاد شبکه باز (TON) آخرین شرکت ارزهای دیجیتال است که اکوسیستم خود را با نام‌های دامنه مشابه سرویس نام اتریوم (ENS) ارتقا داده است.

 مانند سایر نام‌های دامنه محبوب مرتبط با رمزنگاری مانند «.eth» یا «.crypto»، منطقه دامنه برای TON DNS «.ton» است و کاربران را قادر می‌سازد به برنامه‌های غیرمتمرکز به روشی ساده دسترسی داشته باشند.

 با استفاده از TON DNS، کاربران می توانند به جای تایپ کردن یک رشته طولانی از حروف و اعداد، از نام های دامنه ساده و کوتاه استفاده کنند.

 نام دامنه ایجاد شده با استفاده از TON DNS نه تنها به عنوان یک نام مستعار عمل می کند، بلکه آدرس کیف پول را نیز باز می کند.  بنیاد TON همچنین قصد دارد فناوری TON DNS خود را با ابزارهای TON Sites و TON Proxy که انتظار می رود در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ راه اندازی شوند، ادغام کند.

 در این اطلاعیه آمده است: « ton جایگزین مناسبی برای ثبت دامنه متمرکز خواهد بود که توانایی مسدود کردن خودسرانه دامنه یک وب سایت را دارند.

 در ارتباط با راه اندازی TON DNS، این بنیاد اعلام کرد که در ۳۰ جولای اولین نام های دامنه “.ton” را به حراج خواهد گذاشت.  بنیاد TON گفت که بر اساس قراردادهای هوشمند به مدت هفت روز اجرا خواهد شد.

 در این اطلاعیه آمده است: «به ویژه، کوین‌های حاصل از فروش هر دامنه از گردش خارج می‌شوند – این توکن‌ها به یک قرارداد هوشمند ارسال می‌شوند که امکان برداشت از آن وجود نخواهد داشت.

 راه‌اندازی TON DNS از ادغام بلاک چین TON با ربات‌های تلگرام تلفن همراه و کیف پول در اوایل سال جاری بسیار پیروی می‌کند.  بنیاد گفت: «راه‌اندازی TON DNS نحوه تعامل کاربران با بلاک چین TON را ساده‌تر می‌کند و همچنان به TON در دسترس‌تر می‌شود.

 طبق اعلامیه روز شنبه، پشتیبانی TON DNS نیز در خدماتی مانند The Tonkeeper، TON Web Wallet و Tonscan ادغام شده است.

 این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که بنیاد TON از تکمیل استخراج کل انتشار ۵ میلیارد توکن Toncoin در روز پنجشنبه خبر داد.  پایان استخراج Toncoin نقطه عطفی بزرگ در توزیع TON بود و دوران جدید خود را به عنوان یک بلاک چین کاملاً اثبات شده آغاز کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط