بریتانیا به برنامه قانونی کردن استیبل کوین ها ادامه می دهد

  • 26 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 387 نفر
بریتانیا به برنامه قانونی کردن استیبل کوین ها ادامه می دهد


بریتانیا به برنامه قانونی کردن استیبل کوین ها ادامه می دهد

ظاهراً وزارت خزانه داری بریتانیا تصمیم گرفته است که استیبل کوین ها را به عنوان ارز قانونی تنظیم کند. این تصمیم در حالی که در جامعه ارزهای دیجیتال مورد استقبال قرار گرفت، به دلیل نزدیکی آن به فروپاشی TerraUSD (UST)، یکی از محبوب‌ترین استیبل کوین‌های الگوریتمی، شوکه کننده بود.

بر اساس گزارش تلگراف، شاهزاده چارلز اعلام کرد که قرار است اقداماتی را برای حمایت از رشد اقتصادی انجام دهد که استانداردهای زندگی منطقه را بهبود بخشد، با قوانین جدیدی که برای تنظیم استیبل کوین ها در بخش های مختلف وضع می شود:

قانون جدیدی برای تقویت بیشتر قدرت ما برای مبارزه با تامین مالی غیرقانونی، کاهش جرایم اقتصادی و کمک به رشد کسب‌وکارها معرفی خواهد شد.

در ۴ آوریل، این وزارتخانه اعلام کرد که چارچوب‌های قانونی موجود را به‌روزرسانی می‌کند و استیبل کوین‌ها را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت درج می‌کند.

در حالی که انتظار می‌رود رکود در اکوسیستم Terra، که به قیمت‌های غیرقابل برگشت لونا و UST منجر شده است، تنظیم‌کننده‌ها را هشدار دهد، وزارت خزانه‌داری بریتانیا به برنامه خود ادامه می‌دهد تا «اطمینان حاصل شود که بخش خدمات مالی کشور همیشه می‌تواند در خط مقدم فناوری و نوآوری باشد». .

از سوی دیگر، این وزارتخانه برنامه ای برای قانونی کردن استیبل کوین های الگوریتمی ندارد و به جای آن از استیبل کوین های پشتیبانی شده ۱:۱ مانند تتر (USDT) یا USD Coin (USDC) استفاده می کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط