برنامه خبری تحقیقاتی درمورد بیت کوین در السالوادور

  • 20 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 238 نفر
برنامه خبری تحقیقاتی درمورد بیت کوین در السالوادور


۶۰ دقیقه، برنامه خبری CBS که از سال ۱۹۶۸ در حال اجرا است، در قسمت جدیدی از ساحل بیت کوین السالوادور که در ۱۰ آوریل پخش می شود، نمایش داده می شود.

طبق یک پست جمعه از حساب توییتر ۶۰ Minutes، این برنامه خبری تحقیقاتی بخشی را در منطقه رمزنگاری ال زونته، روستایی واقع در السالوادور، که ساکنان و بازدیدکنندگان می‌توانند از بیت‌کوین (BTC) استفاده کنند، پخش خواهد کرد. برای پرداخت هر چیزی از قبوض آب و برق گرفته تا تاکو. شارین آلفونسی، روزنامه‌نگار و خبرنگار این برنامه، با مایک پترسون، یکی از افرادی که سرمایه‌گذاری این پروژه را بر عهده داشت و پذیرش کریپتو در میان ساکنان را تشویق کرد، مصاحبه کرد.

پروژه ساحل بیت کوین قبل از پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در السالوادور بود که ابتدا توسط رئیس جمهور نایب بوئکله در طی کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ اعلام شد و بعداً در سپتامبر ۲۰۲۱ تصویب شد. از آن زمان، رئیس جمهور چندین خرید بیت کوین انجام داده است که مجموعاً ۱۸۰۱ بیت کوین را خریداری کرده است.

یک نظرسنجی از اتاق بازرگانی سالوادور که در ماه مارس منتشر شد نشان داد که تنها ۱۴ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از زمان اجرایی شدن قانون بیت کوین السالوادور با بیت کوین تراکنش انجام داده اند و بیش از ۹۰ درصد از شرکت ها معتقدند که پذیرش بیت کوین تأثیر کمی بر فروش دارد. این کشور با ایجاد شهر بیت کوین، پروژه ای که توسط اوراق قرضه بیت کوین تامین می شود و بخشی از انرژی زمین گرمایی حاصل از آتشفشان ها تامین می شود، به سمت جلو حرکت می کند.

برنامه ۶۰ دقیقه به گزارش‌های مربوط به ارزهای دیجیتال محدود نمی‌شود و شامل یک مصاحبه اختصاصی با رئیس جمهور اوکراین ولودیمیر زلنسکی در زمین در کشور جنگ‌زده می‌شود. دولت اوکراین به پذیرش کمک های مالی به صورت رمزنگاری و فیات برای کمک های بشردوستانه و همچنین کمک های مالی به ارتش این کشور برای مبارزه با نیروهای روسی ادامه می دهد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط