برزیل مالیات بر دارایی را در بیت کوین دریافت خواهد کرد

  • 7 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 354 نفر
برزیل مالیات بر دارایی را در بیت کوین دریافت خواهد کرد


شهر ریودوژانیرو برزیل پرداخت مالیات بر املاک و مستغلات را به بیت کوین (BTC) آغاز خواهد کرد.

مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao، اعلام کرد که دفتر جدیدی در منطقه افتتاح خواهد کرد و کار روی این موضوع بدون کاهش سرعت ادامه دارد.

همانطور که توسط Cointelegraph برزیل گزارش شده است، قوانین مالیاتی جدید طرفدار رمزنگاری که توسط Chicão Bulhões، وزیر توسعه ریودوژانیرو اعلام شده است، از سال ۲۰۲۳ اجرایی می شود.

مدیر عامل بایننس، که از این ابتکار به رهبری ادواردو پیس، شهردار ریودوژانیرو حمایت کرد، اعلام کرد که دفتر جدیدی در منطقه افتتاح خواهد کرد و گفت: «شهردار وظیفه خود را انجام داده است، اکنون نوبت ما است. ما به کار خود ادامه می دهیم.»

اجرای این طرح، ریودوژانیرو را به اولین شهر برزیل تبدیل می کند که پرداخت های بیت کوین را رایج کرده است. طبق اعلامیه:

شهرداری شرکت هایی را استخدام خواهد کرد که در تبدیل دارایی های رمزنگاری شده به دارایی های واقعی تخصص دارند تا این ابتکار عمل را اجرا کنند.

پدرو پائولو، وزیر برزیل اذعان کرد که با پذیرش ارزهای دیجیتال، هدف دیگر شهر توسعه محکم بازار برای این طبقه دارایی جدید است و افزود:

همانطور که مالیات بر املاک و مستغلات در بیت کوین پرداخت می شود، ما نیز گردش ارزهای دیجیتال را با ادغام آنها در سیستم پرداخت مالیات ارتقاء خواهیم داد و در آینده این خدمات را متنوع و گسترش خواهیم داد.

علاوه بر اینها، ریودوژانیرو قصد دارد برخی از فعالیت های مبتنی بر NFT را در زمینه های مختلف مانند هنر، فرهنگ و گردشگری اجرا کند.

متا، بزرگ‌ترین پلتفرم رسانه اجتماعی جهان، در ۲۹ ژانویه برای طراحی، توسعه و تنظیم نرم‌افزار و سخت‌افزار انواع بیت‌کوین (BTC) و خدمات مرتبط با رمزارز، درخواست ثبت علامت تجاری با مقامات برزیلی کرد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، درخواست ثبت علامت تجاری متا در ۵ اکتبر ۲۰۲۱ از جامائیکا ثبت شد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط