با ادامه نبرد، پیشنهادات SEC و ریپل رد شد

  • 24 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 307 نفر
با ادامه نبرد، پیشنهادات SEC و ریپل رد شد


با ادامه نبرد، پیشنهادات SEC و ریپل رد شد

مدیر عامل ریپل گارلینگ هاوس (Ripple Garlinghouse) ادعا می کند که “پیروزی بزرگ” در رد یک پیشنهاد SEC در حالی که در مورد حکم به درخواست خود سکوت می کند.

آنالیسا تورس، قاضی دادگاه منطقه جنوبی نیویورک، روز جمعه دو حکم در مورد درخواست‌هایی که در شکایت کمیسیون امنیت و تبادل ایالات متحده (SEC) علیه آزمایشگاه‌های ریپل ارائه شده بود، صادر کرد.

ریپل استدلال کرد که به درستی اطلاع رسانی نشده است که آژانس XRP ریپل را یک امنیت در نظر می گیرد، بنابراین روند قانونی شرکت را رد می کند. قاضی تورس درخواست کمیسیون SEC در ماه مارس مبنی بر رد این دفاع را رد کرد و با انجام این کار، تأیید کرد که دفاع در دعوا قابل اجرا است. به عبارت دیگر، دفاعیات در صورت قبولی، می تواند برای برنده شدن در پرونده مورد استفاده قرار گیرد.

قاضی همچنین درخواست ارائه شده توسط براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، رئیس اجرایی شرکت ریپل در ماه مارس مبنی بر رد پرونده علیه آنها به دلیل کمک و مشارکت در فروش اوراق بهادار ثبت نشده ادعایی را رد کرد. متهمان با طرح این دادخواست مدعی شدند که حتی اگر ادعاهای مطرح شده در دعوی صحت داشته باشد، پرونده قابل پیروز شدن نخواهد بود.

در حالی که گارلینگ هاوس رد پیشنهاد کمیسیون بورس و اوراق بهادار را به عنوان یک “پیروزی بزرگ” در روز شنبه ستایش کرد، این پرونده هنوز در مرحله رسیدگی است، بنابراین احتمالاً مانورهای قانونی بیشتری در راه است. از زمان تصمیم‌گیری‌های روز جمعه، ریپل اقدام به ارائه گزارش تکمیلی کرده و گزارش کارشناسی در مورد عملکرد بازار XRP را رد کرده است.

دعوی ادعا می کند که Ripple توکن XRP خود را به عنوان یک محصول سرمایه گذاری بدون ثبت SEC از سال ۲۰۱۳ تا دسامبر ۲۰۲۰ فروخته است. Ripple استدلال کرده است که XRP “یک دارایی دیجیتال برای پرداخت های جهانی بلادرنگ” است و مشمول صلاحیت SEC نیست.

این پرونده قابل توجه است زیرا تا کنون، نمونه نادری از پرونده ای است که توسط SEC مطرح شده است و به جای اینکه خارج از دادگاه حل و فصل شود، به محاکمه می رود. اگر توافقی حاصل نشود، نتیجه این پرونده می‌تواند سابقه‌ای ایجاد کند که بر روی پرونده‌های شرکت‌های رمزنگاری در آینده قابل پیش‌بینی تأثیر بگذارد و شرکت‌های بیشتری را تشویق کند تا رگولاتور را در دادگاه به چالش بکشند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط