بایننس نسبت به بیلبوردهای تقلبی در ترکیه هشدار داد

  • 19 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 233 نفر
بایننس نسبت به بیلبوردهای تقلبی در ترکیه هشدار داد


بایننس نسبت به بیلبوردهای تقلبی در ترکیه هشدار داد

بایننس TR ، بازوی ترکیه ای صرافی ارز دیجیتال Binance، نسبت به تلاش کلاهبرداری با هدف قرار دادن سرمایه گذاران با بیلبوردهای جعلی با آرم Binance هشدار داده است.

ترکیه کشوری است که میزبان تعداد زیادی سرمایه گذار ارزهای دیجیتال است. بر اساس داده های Similarweb، ترکیه بیش از ۷ درصد از کل ترافیک پلتفرم اصلی Binance از طریق مرورگرهای دسکتاپ را به خود اختصاص داده است. کلاهبردارانی که می خواهند از محبوبیت بایننس در ترکیه استفاده کنند، بیلبوردهای زیادی را برای تبلیغ معاملات جعلی با مضمون بایننس اجاره کرده اند.

اقدامات قانونی لازم علیه افرادی که آشکارا در فعالیت های کلاهبرداری دخالت دارند آغاز شده است.

در تصویر پست هشداری که توسط بایننس ترکیه به اشتراک گذاشته شده است، بیلبوردی حاوی آگهی «صرافی توریست بایننس» که هیچ گونه وابستگی به بایننس اصلی ندارد، دیده می شود. این آگهی همچنین شامل یک شماره تلفن است که می تواند قربانیان احتمالی را به کلاهبرداران متصل کند.

بایننس اعلام کرده است که قصد دارد در این زمینه اقدام کند و علیه هر کسی که “به وضوح در فعالیت های کلاهبرداری دخیل باشد” اقدام قانونی خواهد کرد.

کلاهبردارانی که هدف اصلی آنها سرقت ارزهای دیجیتال است، به ایجاد حساب های جدید یا به اشتراک گذاری رمزهای عبور بازیابی موجود از قربانیانی که با آنها تماس می گیرند، هدایت می شوند.

بایننس اولین مرکز خدمات مشتریان ۲۴/۷ خود را در ترکیه در ۱۵ آوریل افتتاح کرد. صرافی اعلام کرد که این سرویس را برای جلوگیری از شروع کلاهبرداری راه اندازی کرده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط