بایننس راه نجاتی به پروژه های اکوسیستم Terra ارائه می دهد

  • 29 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 426 نفر
بایننس راه نجاتی به پروژه های اکوسیستم Terra ارائه می دهد


بایننس راه نجاتی به پروژه های اکوسیستم Terra ارائه می دهد

بایننس از پروژه‌های اکوسیستم Terra (LUNA) پس از کشف پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) و استیبل کوین الگوریتمی آن در این ماه استقبال خواهد کرد.

زنجیره BNB (BNB) متعهد به ارائه سرمایه‌گذاری و حمایت از پروژه‌هایی است که قصد مهاجرت از اکوسیستم Terra را در پی بزرگ‌ترین رویداد قو سیاه در سال‌های اخیر به فضای ارزهای دیجیتال دارند.

Stader Labs به یکی از اولین پروژه های اکوسیستم Terra تبدیل خواهد شد که شروع به ادغام با زنجیره BNB می کند. این شرکت راه‌حل‌های استیکینگ مایع را در چهار بلاک چین، یعنی Solana (SOL)، Near (NEAR)، Fantom (FTM) و Hedera (HBAR) می‌سازد و قرار است از طریق شراکتی که به تازگی اعلام شده است، سهام لیکوئید BNB را ارائه دهد.

کاربران می توانند BNB را در Stader به اشتراک بگذارند و بازدهی را از طریق پلتفرم دریافت کنند، در حالی که این شرکت همچنین یک مشتق سهام که نشان دهنده دارایی های سهامدار BNB است صادر می کند، که کاربران می توانند سپس از آن در پروتکل های DeFi استفاده کنند.

صندوق زنجیره ای BNB دسترسی به ۱ میلیارد دلار سرمایه گذاری و کمک های بلاعوض را به پروژه های آینده نگری که به دنبال فعالیت در اکوسیستم زنجیره BNB هستند، ارائه می دهد. این تیم متعهد به حمایت از پروژه‌هایی است که از اکوسیستم Terra مهاجرت می‌کنند و شبکه، توکنومیک و پشتیبانی بازاریابی و همچنین توسعه کسب‌وکار را ارائه خواهند کرد.

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه‌گذاری زنجیره BNB، با کوین تلگراف در مورد حرکت برای حمایت از پروژه‌های بیمار از اکوسیستم Terra صحبت کرد. در حالی که پتانسیل بهبود اکوسیستم در معرض حدس و گمان های زیادی است، رجینا گفت که این شرکت به دنبال حضور برخی سازندگان مهم از اکوسیستم Terra است:

«اکوسیستم Terra خالقان و توسعه‌دهندگان با استعداد زیادی دارد، و هدف حمایت ما کمک به این سازندگان و تیم‌ها، ساخت پروژه‌های جدید در زنجیره BNB است. از این رو، ما صرفاً علاقه مند به حمایت از توسعه دهندگان و پروژه ها هستیم تا پتانسیل های آینده را از دست ندهند.»

رجینا همچنین تایید کرد که تعداد انگشت شماری از پروژه ها در اکوسیستم Terra قبل از فروپاشی با زنجیره BNB از جمله Mirror Protocol، Synapse و Wormhole در تعامل بوده اند. به گفته رجینا، شرکت‌هایی که در بخش‌های نوظهور اقتصاد کریپتو کار می‌کنند، مورد توجه ویژه‌ای برای زنجیره BNB هستند – فضایی که توسعه‌دهندگان Terra در آن شتاب بیشتری به دست می‌آوردند:

«جامعه زنجیره BNB همچنین آماده است تا توسعه‌دهندگان را در دسته‌هایی مانند DeFi، NFTs، GameFi، فناوری مرزی، زیرساخت، فناوری پایدار و غیره وارد کند. که یک زنجیره جانبی برای یک تجربه عالی از بازی است.”

بایننس تنها شرکت ارزهای دیجیتال نیست که به پروژه های تحت محاصره در اکوسیستم Terra کمک می کند. Telos همچنین پشتیبانی از توسعه‌دهندگان و پروژه‌های درون اکوسیستم Terra را در این هفته اعلام کرد و برای ردیابی سریع مهاجرت برنامه‌های غیرمتمرکز یا DApp‌هایی که در اکوسیستم Terra فعالیت می‌کردند – از جمله سرمایه‌گذاری، پشتیبانی بازاریابی و کمک‌های فنی، کار خواهد کرد.

برای پروژه‌های انجمن Terra که می‌خواهند یک زنجیره مشترک داشته باشند، 0xPolygon POS زنجیره (ZKRollup به زودی) را انتخاب کنید.

اگر به دنبال یک برنامه زنجیره ای خاص هستید، می توانید به سراغ SUPERNET بروید

پلتفرم مقیاس‌پذیری مبتنی بر اتریوم Polygon نیز آغوش خود را به روی پروژه‌های مبتنی بر Terra باز می‌کند و رایان وات مدیرعامل و Sandeep Nailwal پشتیبانی مهاجرت را در توییتر اعلام کردند. Cointelegraph برای اظهار نظر با Polygon تماس گرفت و Wyatt قرار است جزئیات بیشتر را برای طرف‌های علاقه مند به مهاجرت از اکوسیستم Terra تأیید کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط