بایننس اولین مرکز خدمات مشتریان خود را در ترکیه راه اندازی کرد

  • 27 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 400 نفر
بایننس اولین مرکز خدمات مشتریان خود را در ترکیه راه اندازی کرد


بایننس اولین مرکز خدمات مشتریان خود را در ترکیه راه اندازی کرد

به گزارش کوین تلگراف ترکیه، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم، راه اندازی مرکز خدمات مشتریان خود را اعلام کرد.

بایننس ترکیه را که تقریباً دو سال پیش در آنجا یک نهاد محلی تأسیس کرد، به عنوان کشور آزمایشی خدمات جدید خود انتخاب کرد.

یکی از دلایل احتمالی بایننس برای انتخاب ترکیه، حجم بالای ترافیکی است که صرافی از این کشور دریافت می کند.

داده های مشابه وب نشان می دهد که ترکیه بیش از ۷ درصد از دسترسی مرورگر دسکتاپ به پلتفرم اصلی Binance را به خود اختصاص داده است.

بر اساس اعلامیه ای که با کوین تلگراف ترکیه به اشتراک گذاشته شده است، بایننس به مشتریان ترکیه ای خود از طریق اپلیکیشن خود پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته را ارائه خواهد کرد.

این صرافی در حال آماده شدن برای گسترش خدمات در سراسر جهان به شرط موفقیت آمیز بودن تست آزمایشی در ترکیه است.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، در سخنرانی در اجلاس هفته بلاک چین پاریس توضیح داد که این شرکت قصد دارد گزینه های پشتیبانی مشتری خود را گسترش دهد:

ما فقط از طریق پیامک پشتیبانی مشتری را ارائه می دهیم و در دوره آتی قصد داریم این سرویس را از طریق تلفن نیز در همه کشورها ارائه دهیم.

بر اساس این اطلاعیه، بایننس پشتیبانی مشتری را به زبان ترکی ارائه خواهد کرد و تنها از طریق اپلیکیشن ارائه خواهد شد. صرافی توضیح داد که این هدف پایان دادن به پرونده های کلاهبرداری قبل از شروع آنها است.

با استفاده از این سرویس جدید، با مشتریانی که به کمک نیاز دارند از طریق اپلیکیشن تماس گرفته می شود و زمانی که مشتری تماس را پذیرفت، گفتگو آغاز می شود.

این صرافی علاوه بر گسترش خدمات و بهبود تجربه کاربری، به دنبال افزایش حضور خود در بازارهای سنتی با سرمایه گذاری در شرکت های هر بخش اقتصادی است.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، برای تقویت پذیرش کریپتو و تنوع بخشیدن به تجارت خود، معتقد است که “اجبار کردن شرکت های سنتی به پذیرش کریپتو، بر شرکت های کند فشار وارد می کند و رقابت در بازار را افزایش می دهد.”

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط