بانک سنتی پیتر شیف ناگهان تعطیل شد!

  • 13 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 2 دقیقه
  • 219 نفر
بانک سنتی پیتر شیف ناگهان تعطیل شد!


بانک سنتی پیتر شیف ناگهان تعطیل شد!

پیتر شیف، اقتصاددان پیشگام، که در جامعه کریپتو به خاطر دیدگاه‌های ضد رمزنگاری‌اش شناخته می‌شود، اعلام کرد که بانکش توسط رگولاتورهای پورتوریکویی تعطیل شده است. این «طنز» که پیش‌بینی شیف برای بیت‌کوین (BTC) برای بانک سنتی او واقعیت دارد، از سوی جامعه ارزهای دیجیتال بی‌توجه نمانده است.

رگولاتورهای پورتوریکویی بانک شیف را به این دلیل بستند که این بانک دارای حداقل سرمایه خالص نیست. این موضوع بیشتر بر مشتریانی تأثیر گذاشت که حساب‌هایشان بلافاصله پس از آن مسدود شد.

شیف با اذعان به اینکه مشتریانش “احتمالاً پول خود را از دست خواهند داد” گفت که از حداقل الزامات قانونی بی اطلاع است و قبل از تصمیم ناگهانی تعطیلی هیچ اطلاعیه قانونی دریافت نکرده است.

«راه اندازی یک بانک کوچک هزینه زیادی دارد. به همین دلیل است که من هرگز پول مناسبی بدست نیاوردم. هزینه های انطباق بسیار زیاد است.»

این پیشرفت غیرمنتظره در داستان همچنین به جامعه کریپتو فرصتی داد تا بر اهمیت بیت کوین در اختراع مجدد پایه های مالی سنتی تأکید کنند.

استفان لیورا، پادکست بیت کوین نیز نظر خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشت: «بیت کوین از زمانی که با قیمت ۱۷.۵۰ دلار (در حال حاضر ۱۹۱۰۰ دلار) معامله می شد، شک داشت. بسته شدن ناگهانی بانک شیف نیز به بحث در مورد مقاومت بیت کوین در برابر برتری قانونی دامن زد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط