بانک خصوصی جهانی LGT تجارت بیت کوین و اتر را باز می کند

  • 14 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 317 نفر
بانک خصوصی جهانی LGT تجارت بیت کوین و اتر را باز می کند


بانک خصوصی جهانی LGT تجارت بیت کوین و اتر را باز می کند

بانک LGT با بانک رمزنگاری سوئیس Seba برای ارائه خدمات نگهداری و تجارت بیت کوین و اتر همکاری کرده است.

گروه LGT، یک گروه بانکداری خصوصی و مدیریت دارایی که متعلق به خانواده است، با راه اندازی سرمایه گذاری های بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در بانک LGT در لیختن اشتاین، به سمت ارزهای دیجیتال حرکت می کند.

بر اساس اطلاعیه مشترکی که روز چهارشنبه منتشر شد، بانک LGT با مدیریت بیش از ۲۹۲ میلیارد دلار دارایی، خدمات نگهداری و تجارت دارایی دیجیتال را با همکاری بانک ارز دیجیتال سبا سوئیس آغاز کرد.

بانک LGT از ماه می سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین و اتر ارائه می دهد. ساندرا فرانک، مدیر ارشد بازاریابی بانک سبا به کوین تلگراف گفت: بانک خصوصی با بانک سبا وارد مشارکت شده است که به عنوان کارگزار و متولی برای ارائه این خدمات عمل خواهد کرد.

بانک LGT در ابتدا خدمات نگهداری و معاملاتی را برای BTC و ETH ارائه خواهد کرد. Seba از بیش از ۱۴ ارز دیجیتال از جمله آلتکوین هایی مانند Litecoin (LTC)، Polkadot (DOT)، Tezos (XTZ)، تتر (USDT) stablecoin و غیره پشتیبانی می کند.

بر اساس این اعلامیه، خدمات رمزنگاری LGT به طور کامل با دارایی‌های سنتی ادغام می‌شود و مشتریان را قادر می‌سازد تا به راحتی دارایی‌ها را در پرتفوی موجود خود مبادله کنند. پیشنهاد جدید در ابتدا برای گروه های مشتریان منتخب بانک LGT در دسترس خواهد بود. برای دسترسی به خدمات جدید، مشتریان باید در لیختن اشتاین یا سوئیس مستقر باشند و به عنوان مشتریان حرفه ای طبقه بندی شوند یا توسط یک مدیر دارایی خارجی مدیریت شوند.

ال‌جی‌تی که مقر آن در وادوز، لیختن اشتاین است، یکی از بزرگترین مدیران ثروت و شرکت‌های سرمایه‌گذاری در جهان است. این غول بانکی تاریخچه خود را به سال ۱۹۲۰ برمی‌گرداند و علاوه بر بیش از ۲۰ دفتر در سراسر جهان، در سوئیس نیز حضور کلیدی دارد.

رولاند مت، مدیر عامل بانک LGT لیختن اشتاین، گفت که ورود بانک LGT به کریپتو با تعهد این شرکت برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای فرصت های سرمایه گذاری مطابقت دارد. او اضافه کرد:

تقاضا برای ارزهای رمزنگاری شده نیز در میان مشتریان ما در سال‌های اخیر افزایش یافته است. هنگام توسعه پیشنهاد جدید خود، در عین تمرکز بر فرآیندها و رویه‌های واضح و قابل اعتماد، به امنیت توجه ویژه‌ای داشتیم. آنها برای برخورد با این طبقه دارایی پویا و هنوز کاملاً جوان نقش محوری دارند.”

این خبر همچنین بر روند مداوم بانک‌های جهانی و مدیران دارایی که به‌طور فزاینده‌ای از خدمات سرمایه‌گذاری برای بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند، تاکید می‌کند. روز دوشنبه، بزرگترین و دومین بانک خصوصی بزرگ آرژانتین، Banco Galicia و Brubank، اعلام کردند که قصد دارند امکان خرید ارزهای دیجیتال را برای مشتریان فراهم کنند.

همانطور که قبلاً توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، برخی از برجسته ترین بانک های جهان در سال ۲۰۲۱ حرکت های عمده ای را به سمت بیت کوین انجام دادند، با بانک نیویورک ملون برنامه هایی برای نگهداری و انتقال بیت کوین به عنوان مدیر دارایی از طرف مشتریان خود در ماه فوریه اعلام کرد. سایر بانک‌های جهانی مانند BBVA آرژانتین و بانک ایالات متحده متعاقباً راه‌اندازی خدمات سرمایه‌گذاری رمزنگاری مشابه را اعلام کردند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط