بازار بیت کوین سیگنال هایی برای تشویق گاوها می دهد

  • 4 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 251 نفر


بیت کوین (BTC) در ۲۴ ژوئن با امیدهایی که با پیش بینی سرمایه گذاران (گاوها) پر شده است، به سمت منطقه بالایی محدوده معاملاتی حرکت می کند.


بیت کوین “آماده برای ۲۳۰۰۰ دلار”

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، جفت BTC/USD در Bitstamp تا ۲۱۴۲۵ دلار افزایش یافت.
در حالی که این جفت از ۲۲ ژوئن، زمانی که به زیر ۲۰۰۰۰ دلار رسید، در حال افزایش بوده است، بازارهای سهام ایالات متحده نیز در حال گذار آرام به آخر هفته هستند.
مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر کوین تلگراف، اظهار داشت: بیت کوین برای ۲۳۰۰۰ دلار آماده است.
درست بالاتر از میانگین متحرک بحرانی ۲۰۰ هفته ای (WMA)، ۲۳۰۰۰ دلار یک هدف محبوب در میان مفسران و فروشندگان است.
همانطور که پلتفرم معاملاتی Decentrader اشاره می‌کند، نهنگ‌ها در صرافی ارز دیجیتال Bitfinex که سفارش‌های فروش را در این منطقه می‌دهند، این احتمال را افزایش می‌دهد که جفت BTC/USD در صورت فشردن احتمالی، به بالای ۲۰۰ WMA “شکن” شود.
Decentrader در آخرین به روز رسانی بازار خود که منعکس کننده احساسات عمومی است، گفت: ۲۰۰WMA از اهمیت تاریخی بسیار بالایی برخوردار است زیرا قیمت آن در بازارهای نزولی قبلی حفظ شده است و زمانی که قیمت به این سطح بازگردد، بسیار مورد توجه سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.
در Bitfinex، جایی که می دانیم نهنگ ها به طور خاص دوست دارند تسلط داشته باشند، شاهد یک دیوار فروش قابل توجه با قیمت ۲۳۰۰۰ دلار هستیم، درست بالاتر از سطح ۲۰۰WMA. هیچ تضمینی وجود ندارد که این سفارشات در آنجا باقی بمانند یا زمانی که قیمت به آنجا برسد شکسته می شوند. اما باید در نظر گرفت و بنابراین از خطر احتمالی شکست تقلبی در ۲۰۰WMA آگاه بود. ممکن است قیمت در اولین تلاش از این سطح بازگردد.”
این شرکت اضافه کرد که در حالی که روزهای سخت کریپتو هنوز به پایان نرسیده است، بازار سیگنال‌هایی می‌دهد که گاوها را تشویق می‌کند.

سرمایه گذاران ۱۵۰۰ دلار در اتریوم را هدف قرار می دهند

از سوی دیگر آلت کوین ها در بازه های زمانی کوچک تری از بیت کوین قدرت گرفتند.
بزرگترین آلتکوین از نظر ارزش بازار، اتر (ETH)، تقریباً ۱۰ درصد در طول روز افزایش یافته و به بیش از ۱۲۰۰ دلار رسیده است.
ریپل (XRP) و سولانا (SOL) حتی بهتر از این هم عمل کردند و هر دو افزایش ارزش دو رقمی را ثبت کردند. افزایش ارزش هفتگی سولانا به ۳۰ درصد نزدیک می شود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط