ایلان ماسک خواستار خرید توییتر است

  • 25 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 272 نفر
ایلان ماسک خواستار خرید توییتر است


ایلان ماسک خواستار خرید توییتر است

توییتر پتانسیل فوق العاده ای دارد. ماسک در یک پیشنهاد صریح برای خرید این غول رسانه های اجتماعی ادعا می کند که قفل آن را باز می کنم.

در نامه‌ای که روز پنجشنبه به رئیس هیئت مدیره توییتر برت تیلور ارسال شد، ایلان ماسک، کارآفرینی که بیشتر به‌خاطر تأسیس و سرپرستی تسلا و اسپیس ایکس شناخته می‌شود، پیشنهاد خرید کل شرکت توییتر را به قیمت ۵۴.۲۰ دلار به ازای هر سهم، اعلام کرد که پلتفرم رسانه‌های اجتماعی « پتانسیل فوق العاده ای که او آن را “باز خواهد کرد.”

ماسک که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در یک پرونده ۱۳ بعدی منتشر شد، اظهار داشت: «از زمانی که سرمایه گذاری خود را انجام دادم، اکنون متوجه شدم که این شرکت نه رشد خواهد کرد و نه به این الزام اجتماعی در شکل فعلی خود عمل خواهد کرد. توییتر باید به یک شرکت خصوصی تبدیل شود.

در ۱۴ مارس، ماسک به دنبال خرید ۹.۲ درصد سهام به ارزش بیش از ۳ میلیارد دلار، بزرگترین سهامدار توییتر شد. در هفته‌های بعد، او مشتاق استفاده از پلتفرم برای آزادی بیان دموکراتیک و مشارکت بیشتر مخاطبان بود، نظرسنجی در مورد دکمه ویرایش که بیش از ۴.۴ میلیون رای به‌دست آورد و میم‌های الهام‌گرفته از علف‌های هرز زمان خود را در پادکست جو روگان به اشتراک گذاشت.

بر اساس آمار سهام منتشر شده در ۱۰ فوریه امسال، توییتر در حال حاضر ۸۰۰.۶۴ میلیون سهم دارد که به این معنی است که پیشنهاد ماسک ۵۴.۲۰ دلار برای هر سهم تقریباً ۴۳.۴ میلیارد دلار است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط