ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه می دهد

  • 29 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 250 نفر
ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه می دهد


ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه می دهد

حتی شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری علیه وی به دلیل مشارکت در طرح هرم رمزنگاری که شامل دوج کوین است، باعث نشد که ایلان ماسک به حمایت خود از Dogecoin (DOGE) ادامه دهد.

در ۱۶ ژوئن، دادگاه منطقه ای نیویورک شکایتی را علیه میلیاردر ایلان ماسک و شرکت هایش اسپیس ایکس و تسلا ارائه کرد و خواستار غرامت ۲۵۸ میلیارد دلاری آن ها به دلیل “مشارکت در طرح هرمی رمزارز”، که شامل دوج کوین (DOGE) نیز می شود، شد. شاکیان همچنین از دادگاه درخواست کردند که تجارت DOGE را به عنوان قمار در داخل مرزهای ایالات متحده حساب کند.

زمانی که این شکایت توسط کارآفرینان مورد تمسخر قرار گرفت، ماسک دوباره عشق خود را به اکوسیستم Dogecoin با توییت بالا نشان داد. به نظر می رسد ماسک نیز چندان تحت تأثیر این شکایت قرار نگرفته باشد.

در ۱۸ ژوئن، بیلی مارکوس، خالق Dogecoin، که دیگر در تیم پروژه نیست، دیدگاه خود را برای Dogecoin به اشتراک گذاشت و گفت که باید تمرکز بیشتری روی ابزار و امنیت توسعه دهندگان باشد و ماسک با پیشنهاد مارکوس موافقت کرد.

ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، همچنین به مارکوس اطمینان داد که آماده استفاده از Dogecoin به عنوان یک روش پرداخت برای سایر خدمات علاوه بر محصولات تسلا و اسپیس ایکس است.

این یک ویدیوی دیپ‌فیک بود که ماسک را در حال تمجید از پلتفرمی نشان می‌داد که ۳۰ درصد بازدهی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را به همراه دارد. کلاهبرداران فیلم اصلی را از کنفرانس TED که ماسک در آوریل سال گذشته در ونکوور شرکت کرد، دریافت کردند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط