اکثر آمریکایی های با رمزنگاری بالا تمایل به داشتن درآمد بالا دارند

  • 4 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 235 نفر
اکثر آمریکایی های با رمزنگاری بالا تمایل به داشتن درآمد بالا دارند


اکثر آمریکایی های با رمزنگاری بالا تمایل به داشتن درآمد بالا دارند

تنها ۱۲ درصد از بزرگسالان آمریکایی در سال ۲۰۲۱ از رمزنگاری استفاده کردند و شکاف جمعیتی بین کسانی که روی آن سرمایه گذاری کردند و کسانی که از آن در تراکنش ها استفاده کردند بسیار زیاد بود.

هیئت فدرال رزرو ایالات متحده داده های مربوط به ارزهای دیجیتال را در گزارش سال ۲۰۲۱ بهزیستی اقتصادی خانوارهای ایالات متحده درج کرده است. نهمین گزارش سالانه فدرال رزرو به بررسی نتایج نظرسنجی از ۱۱۰۰۰ نفر در اکتبر و نوامبر ۲۰۲۱ پرداخت.

این گزارش نشان می‌دهد که رفاه مالی از زمان شروع گزارش‌دهی به بالاترین سطح خود رسیده است، به طوری که ۷۸ درصد از بزرگسالان ایالات متحده «حالشان خوب است یا از نظر مالی راحت زندگی می‌کنند». این افزایش ۳ درصدی نسبت به سه سال گذشته است. به عنوان یک تشخیص تناسب مالی، این گزارش به ۶۸ درصد از آمریکایی ها اشاره می کند که می گویند می توانند هزینه اضطراری ۴۰۰ دلاری را تنها با استفاده از پول نقد یا معادل آن پوشش دهند.

این گزارش برای اولین بار به استفاده از ارزهای دیجیتال پرداخت. این نشان داد که ۱۲٪ از بزرگسالان ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ رمزنگاری را در اختیار داشتند یا از آن استفاده می کردند، ۱۱٪ آن را به عنوان سرمایه گذاری، ۲٪ از آن برای خرید یا پرداخت استفاده می کردند و ۱٪ آن را برای دوستان یا خانواده ارسال می کردند. سرمایه‌گذاران دارای رمزارز «به طور نامتناسبی درآمد بالایی داشتند، تقریباً همیشه یک رابطه بانکی سنتی داشتند و معمولاً پس‌اندازهای بازنشستگی دیگری داشتند». چهل و شش درصد درآمد سالانه ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر داشتند و ۸۹ درصد از کسانی که بازنشسته نبودند پس‌انداز بازنشستگی داشتند. بیست و نه درصد آنها کمتر از ۵۰۰۰۰ دلار درآمد داشتند.

مشخصات کاربران معمولی که با ارزهای دیجیتال تراکنش می کنند با سرمایه گذاران کاملاً متفاوت است. این گزارش ادعا می‌کند که تقریباً ۶۰ درصد از این کاربران درآمدی کمتر از ۵۰۰۰۰ دلار دارند که ۲۰ درصد آنها کمتر از ۲۵۰۰۰ دلار درآمد دارند. فقط ۲۴ درصد درآمد بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار داشتند. ۱۳ درصد هم حساب بانکی نداشتند. این در مقایسه با ۶ درصد از بزرگسالان آمریکایی است که فاقد حساب بانکی هستند. ۲۷ درصد از کسانی که از رمزنگاری برای تراکنش‌ها استفاده می‌کردند، کارت اعتباری نداشتند، در مقایسه با ۱۷ درصد از کل جمعیت.

کسانی که از رمزنگاری برای تراکنش ها استفاده می کردند با معایب دیگری نیز مواجه بودند. بر اساس نتایج این گزارش، تقریباً یک چهارم آنها دیپلم دبیرستان نداشتند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط