اکتشاف کوین بیس و افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت

  • 27 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 332 نفر


صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، امواجی را در ۱۱ آوریل به سراسر اکوسیستم ارزهای دیجیتال ارسال کرد، زمانی که فهرستی از ۵۰ دارایی رمزنگاری‌شده را منتشر کرد که برای فهرست‌بندی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ در تلاش بود تا شفافیت فرآیند فهرست‌بندی خود را افزایش دهد.

پاسخ‌ها به انتشار متفاوت بود و منجر به برخی ادعاها مبنی بر تجارت داخلی توسط کاراگاه‌های رمزنگاری شد، در حالی که اکثر معامله‌گران کریپتو در تلاش برای کشف الماس‌های خام، به فهرست عمیق‌تری پرداختند.

پس از معاملات یک هفته‌ای که بسیاری از توکن‌های فهرست را پمپ و تخلیه کردند، گرد و غبار شروع به فروپاشی کرد و آزمایشگاه‌های Morpheus (MITX)، کروماتیکا (KROM) و Big Data Protocol (BDP) به عنوان سه رتبه برتر معرفی شدند.

آزمایشگاه های مورفئوس

Morpheus Labs (MITX) پروژه ای است که جعبه ابزار توسعه بلاک چین گسترده ای را ارائه می دهد که برای ساده سازی فرآیند توسعه برنامه های کاربردی غیرمتمرکز در انواع شبکه ها و زبان های برنامه نویسی طراحی شده است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که به دنبال اعلام کوین‌بیس، قیمت MITX 185 درصد از پایین‌ترین قیمت ۰.۰۱۴ دلار به ۰.۰۴ دلار در روز در ۱۵ آوریل افزایش یافت.

علاوه بر اعلام Coinbase، این پروتکل شاهد جریان اخبار مثبتی است که به NFT Launcher و همچنین راه اندازی Morpheus Labs Launchpad و پورتال توسعه دهندگان SEED مرتبط است.

کروماتیکا

Kromatika Finance یک پروتکل غیرمتمرکز تجارت رمزنگاری است که به کاربران یک محیط معاملاتی با کارمزد مبادله صفر ارائه می‌کند که ربات‌های پیشرو را حذف می‌کند و از افت قیمت جلوگیری می‌کند.

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که در ۹ آوریل، KROM با قیمت ۰.۰۵۲۵ دلار معامله می‌شد قبل از اینکه ۱۴۵% به بالاترین سطح ۰.۱۳ دلار در ۱۲ آوریل رسید. این توکن در حال حاضر در قیمت معامله می‌شود.

پیشرفت هایی که به تقویت چشم انداز KROM کمک می کند شامل راه اندازی Kromatika v2 است که برای ۲۰ آوریل برنامه ریزی شده است و امکان اضافه شدن به پروژه Arbitrum Odyssey.

پروتکل کلان داده

پروتکل کلان داده یک پروژه مالی غیرمتمرکز است که بر ایجاد یک بازار نقدی برای داده های تجاری ارزشمند متمرکز شده است که از ارائه دهندگان حرفه ای داده تهیه می شود.

داده‌های TradingView نشان می‌دهد که قیمت BDP بلافاصله پس از اعلام کوین‌بیس از پایین‌ترین قیمت ۰.۰۵۸ دلار در ۱۱ آوریل به ۰.۱۷۷ دلار ۲۰۴ درصد رسید. از آن زمان به ۰.۱۲۸ دلار کاهش یافته است که منجر به سود خالص ۱۲۱٪ شده است.

حرکت صعودی برای BDP به دلیل چندین پیشرفت قابل توجه برای این پروتکل، از جمله ادغام با شرکت Fortune 500 Intercontinental Exchange و مشارکت با MetaGameHub DAO و Securities Quote Xchange ادامه یافته است.

ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال اکنون به ۱.۸۷۵ تریلیون دلار می رسد و نرخ تسلط بیت کوین ۴۰.۹٪ است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط