اوپن سی پروتکل بازار “Seaport” را راه اندازی کرد

  • 1 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 182 نفر
اوپن سی پروتکل بازار "Seaport" را راه اندازی کرد


اوپن سی پروتکل بازار "Seaport" را راه اندازی کرد

بازار NFT  اوپن سی، راه اندازی یک پروتکل بازار Web3 را برای “خرید و فروش NFT به صورت ایمن و کارآمد” اعلام کرده است.

در یک پست وبلاگی در روز جمعه، OpenSea اظهار داشت که پروتکل بازار Seaport به کاربران امکان خرید NFT را با ارائه دارایی هایی غیر از توکن های پرداخت مانند اتر (ETH) می دهد. طبق این پلتفرم، کاربر می‌تواند «با ارائه طیف وسیعی از محصولات ETH / ERC20 / ERC721 / ERC1155 موافقت کند» در ازای NFT، به معنای مبادله یک ترکیب توکن به عنوان روش پرداخت.

کاربران SeaPort همچنین می‌توانند خواسته‌های خود را هنگام مناقصه مشخص کنند، مانند ویژگی‌های خاص در آثار هنری NFT یا بخش‌هایی از یک مجموعه. این پلتفرم تا زمانی که مبلغ از مبلغ پیشنهاد اصلی تجاوز نکند، از انعام نیز پشتیبانی می کند.

بازار NFT می‌گوید، “پروتکل بندرگاه تحت کنترل یا مدیریت OpenSea نیست، و ما تنها یکی از بسیاری از پروتکل‌هایی خواهیم بود که بر اساس این پروتکل مشترک ساخته می‌شوند. همانطور که پذیرش بندر دریایی رشد می‌کند و توسعه‌دهندگان موارد استفاده جدید ایجاد می‌کنند، این مسئولیت ما خواهد بود که آن را حفظ کنیم. همدیگر سالم هستند.”

با تاکید بر انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی، بندر دریایی برای پشتیبانی از موارد استفاده جدید و در حال توسعه برای جایی که NFT ها در حال حرکت هستند، ساخته شده است.

به نظر می رسد که برخی از افراد در شبکه های اجتماعی در مورد مفاهیم موجود در پروتکل جدید بازار سردرگم شده اند. کاربر توییتر EffortCapital درخواست کرد تا بررسی کند که Seaport چگونه با صرافی‌های 0x v4 NFT مقایسه می‌شود، در حالی که کاربر phuktep از نحوه اعلام هر دو تراکنش NFT و ETH برای یک توکن در فرم‌های مالیاتی سؤال کرد.

این توسعه جدید پس از آن صورت گرفت که OpenSea در ماه آوریل اعلام کرد که جمع‌آوری کننده بازار NFT Gem را خریداری کرده است که هدف آن بهبود تجربه کاربران با تجربه است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط