اهمیت فدرال رزرو و بیت کوین

  • 17 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 410 نفر


اهمیت فدرال رزرو و بیت کوین

استقبال کند وال استریت از ارزهای دیجیتال به این معنی است که همه ما باید دوباره به تماشای فدرال رزرو بپردازیم. کوین تلگراف آخرین بیانیه سیاست کمیته بازار باز فدرال (FOMC) را در روز چهارشنبه تجزیه و تحلیل کرد تا برخی از اطلاعات مفید را کشف کند. می‌توانید آن را تمرینی در بطن مالی برای کشف معنای پنهان پشت تصمیم‌گیری فدرال رزرو در نظر بگیرید. همانطور که به نظر می رسد، تصمیم برای افزایش ۵۰ واحد پایه از قبل انتظار می رفت، بنابراین سند واقعی FOMC اطلاعات جدید بسیار کمی ارائه می کرد. اما، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، روز چهارشنبه با گفتن اینکه افزایش ۷۵ واحد پایه روی میز نیست، باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال و سهام شد.

شما می خواستید موسسات رمزنگاری را به کار گیرند، اینطور نیست؟ اکنون، طبقه دارایی تقریباً با سایر دارایی‌های ریسکی مانند سهام معامله می‌شود، که به این معنی است که اقدامات، سخنان، نیات و انتظارات فدرال رزرو مهم است – حداقل برای آینده قابل پیش‌بینی.

فدرال رزرو برای مبارزه با تورم، نرخ بهره را ۵۰ واحد افزایش داد

در پایان جلسه سیاست دو روزه خود در روز چهارشنبه، اعضای FOMC به افزایش هدف برای نرخ وجوه فدرال بین ۰.۷۵ تا ۱ درصد رأی دادند. این معادل یک افزایش ۵۰ واحدی برای کسانی است که پیگیری می کنند. آخرین باری که فدرال رزرو نرخ بهره را تا این حد افزایش داد بیش از ۲۰ سال پیش بود. واضح است که بانک‌های مرکزی در مورد تورم اشتباه می‌کردند، وگرنه نیازی به افزایش شدید نرخ‌ها ندارند. FYI: بانک های مرکزی در مورد بسیاری از چیزها اشتباه می کنند. با این حال، ما چاره ای نداریم جز اینکه منتظر فرامین آنها باشیم. اینکه آیا فدرال رزرو تا سال ۲۰۲۳ به رشد تهاجمی خود ادامه خواهد داد یا خیر، موضوع بحث های شدید است.

برنامه های کوین بیس برای خرید شرکتی که پشت مرکادو بیت کوین قرار دارد، از طریق گزارش سقوط می کند

همه چیز برای کوین بیس در خرید برنامه ریزی شده ۲TM، شرکت چند میلیارد دلاری پشت صرافی کریپتو برزیل مرکادو بیت کوین، بسیار مثبت به نظر می رسید. اما برنامه های خرید در این هفته شکست خورد و هیچ کس توضیحی در مورد دلیل آن ارائه نکرد. یکی از سخنگویان کوین بیس بدون توضیح بیشتر، اظهار نظر کلی در مورد “متعهد بودن این صرافی به بازار برزیل” ارائه کرد. اما می تواند چیز دیگری پشت این داستان باشد. ما سعی کردیم تا حد امکان آن را برای شما تشریح کنیم.

کوین بیس اولین وام با پشتوانه بیت کوین را از گلدمن ساکس گرفت

صحبت از کوین بیس شد، صرافی ایالات متحده نیز این هفته پس از اینکه مشخص شد شرکت مرموزی است که اولین وام با پشتوانه بیت کوین (BTC) وال استریت را از گلدمن ساکس گرفته است، تیترهای مثبتی را به خود اختصاص داد. اگر به آن فکر کنید، در واقع یک پیشرفت بزرگ است. این نه تنها نشان دهنده تسلیم کامل گلدمن در موضوع بیت کوین پس از سال ها هدر دادن آن است، بلکه آغوش مالی قدیمی از دارایی های دیجیتال را نیز تقویت می کند. وام های وثیقه ای تضمین های خاصی را در صورت نکول وام گیرنده به صادرکننده می دهد. خوب، بیت کوین به اندازه کافی به عنوان وثیقه برای گلدمن ساکس خوب است.

MicroStrategy ممکن است “فرصت های تولید بازدهی آینده” را در ۹۵۶۴۳ دارایی BTC بررسی کند.

اگر ۱۲۹۲۱۸ بیت کوین در اختیار داشتید، آیا سعی نمی کردید از مقداری از آن درآمد کسب کنید؟ این همان چیزی است که شرکت هوش تجاری MicroStrategy قصد دارد با بخشی از بیت کوین “بدون محدودیت” خود انجام دهد. MicroStrategy دارای ۹۶۶۴۳ بیت کوین در دفتر خود است. مدیرعامل مایکل سایلر کاملاً روشن کرده است که بدون توجه به قیمت بیت کوین به جمع آوری بیت کوین ادامه خواهد داد. از ۳۱ مارس، دارایی های بیت کوین شرکت او بیش از ۱ میلیارد دلار زیان دائمی داشتند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط