انجمن مونرو برای هارد فورک ماه جولای به اجماع رسیده است

  • 30 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 177 نفر
انجمن مونرو برای هارد فورک ماه جولای به اجماع رسیده است


انجمن مونرو برای هارد فورک ماه جولای به اجماع رسیده است

همانطور که توسط توسعه دهندگان Monero (XMR) در آخر هفته گفته شد، در ۱۶ ژوئیه، شبکه مونرو یک اجماع عمومی برای راه اندازی یک هارد فورک شبکه اصلی در ارتفاع بلوک ۲,۶۶۸,۸۸۸ تصویب کرد. هارد فورک کوین حریم خصوصی محبوب شامل افزایش اندازه حلقه زنجیر از ۱۱ به ۱۶، افزودن برچسب‌های نمایش به خروجی‌ها برای کاهش زمان اسکن کیف پول، معرفی ضد گلوله‌ها و اعمال تغییرات هزینه است.

افزایش تعداد امضاهای رینگ برای اطمینان از این است که تراکنش ها دارای مجموعه ناشناس بیشتری هستند و مهندسی معکوس منابع تراکنش را دشوارتر می کند. یکی از توسعه دهندگان اشاره کرد که تگ های view می توانند زمان اسکن شبکه را تا ۴۰ درصد در استخراج کلید عمومی خروجی برای تراکنش های ناشناس آن کاهش دهند. تغییرات برای حداکثر اندازه بلوک مونرو تا ۱۴ برابر در سال به جای ۳۲ برابر (که بر ارزش کارمزد آن تأثیر می گذارد) تأیید شد. در نهایت، Bulletproofs، یک سیستم اثبات دانش صفر، برای اثبات برد در Monero استفاده خواهد شد. این ویژگی منجر به رمزگذاری و تأیید سریعتر در بلاک چین می شود.

Cointelegraph قبلا گزارش داده بود که کوین‌های حریم خصوصی اخیراً افزایش یافته‌اند زیرا به نظر می‌رسد که سرمایه‌های خانوادگی و سرمایه‌گذاران افراد به طور فزاینده‌ای XMR را به عنوان پوششی در میان آشفتگی‌های اخیر بازار نگهداری می‌کنند. موضوع کوین‌های حریم خصوصی در بین جامعه رمزنگاری بحث برانگیز بوده است. برخی به توانایی آنها در تضمین ناشناس ماندن بیشتر در طول تراکنش ها اشاره می کنند، در حالی که برخی دیگر نگرانی هایی را در مورد استفاده از XMR برای محافظت از تراکنش های غیرقانونی و پذیرش ادعایی آن توسط گروه های افراطی مطرح می کنند. سال گذشته، کراکن XMR را برای مشتریان بریتانیایی خود با استناد به فشار نظارتی از فهرست خارج کرد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط