انتقاد مدیرعامل ریپل از SEC در مورد مقررات کریپتو

  • 3 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 257 نفر
انتقاد مدیرعامل ریپل از SEC در مورد مقررات کریپتو


انتقاد مدیرعامل ریپل از SEC در مورد مقررات کریپتو

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت ریپل لبز، مدعی شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC به طور متناقضی مقرراتی را برای شرکت های رمزنگاری در این کشور وضع کرده است.

گارلینگ هاوس در گفتگو با سردبیر Wired در کنفرانس Collision در تورنتو در روز پنجشنبه به نبرد حقوقی فعلی ریپل با SEC اشاره کرد که در آن تنظیم کننده فدرال مدعی شده است که مدیران این شرکت “پیشنهاد اوراق بهادار دارایی دیجیتال ثبت نشده و مداوم” را انجام داده اند. فروش توکن ریپل (XRP). علیرغم اینکه صرافی ارز دیجیتال XRP را در آن زمان فهرست کرده بود، گارلینگ هاوس به تایید SEC از عرضه عمومی کوین بیس در آوریل ۲۰۲۱ اشاره کرد.

گارلینگ هاوس، یکی از بنیانگذاران ریپل، کریس لارسن و مدیر ارشد فناوری دیوید شوارتز، همگی قبل و بعد از طرح شکایت SEC علیه این شرکت در دسامبر ۲۰۲۰، شکایت هایی را علیه تنظیم کننده های ایالات متحده مطرح کرده اند. لارسن در اکتبر ۲۰۲۰ پیشنهاد کرد که ریپل ممکن است در نظر داشته باشد که ایالات متحده را پشت سر بگذارد. با توجه به سیاست بسیاری از مقامات مبنی بر “تنظیم از طریق اجرا” – دفتر مرکزی شرکت در حال حاضر در سانفرانسیسکو است، اما دفاتری در دبی و وایومینگ نیز دارد.

پرونده قضایی بین Ripple و SEC هنوز ادامه دارد و بسیاری انتظار دارند که نتایج آن سابقه ای را برای برخورد قانونی با ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ایجاد کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط