امینم و اسنوپ داگ در ویدیو جدید خود از BAYC استفاده می کنند!

  • 3 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 677 نفر
امینم و اسنوپ داگ در ویدیو جدید خود از BAYC استفاده می کنند!


امینم و اسنوپ داگ در ویدیو جدید خود از BAYC استفاده می کنند!

به نظر می رسید که اسنوپ داگ و امینم، دستیاران Dre، فقط یک سال و نیم پیش از هم جدا شده بودند. این دو اکنون برای یک موزیک ویدیوی جدید با هم همکاری کرده اند که در آن به عنوان Bored Ape ظاهر می شوند.

امینم در پست ۲۴ ژوئن خود آهنگ جدید “From The D 2 The LBC” را اعلام کرد. تک جلدی که در این پست نشان داده شده است، نقاشی های دو میمون را نشان می دهد که نماد این دو و تعهد آنها به باشگاه قایق بادبانی Bored Ape (BAYC) است. این خواننده مشهور رپ بلافاصله پس از انتشار پستی برای تبلیغ این کلیپ به اشتراک گذاشت.

دو اسطوره هیپ هاپ دوباره گرد هم آمده اند تا یک موزیک ویدیوی جدید را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند. این بار، مجموعه محبوب NFT مبتنی بر اتریوم Bored Ape Yacht Club (BAYC) در این کلیپ نمایش داده می شود.

در موزیک ویدیو “From The D 2 The LBC”، امینم و اسنوپ داگ به عنوان شخصیت های میمون متحرک دیده می شوند. موزیک ویدیو توسط ۱st AMENDMENT و Young California و با همکاری BAYC تهیه شده است.

کلیپ Emine و Snoop Dogg که در این ویدئو به آواتارهای سبک Bored Ape تبدیل شد، به طور ویژه توسط این دو نفر در Ape Fest 2022 نمایش داده شد.

امینم و اسنوپ هر دو ارتباط نزدیکی با دنیای NFT دارند. امینم که ۴۶۲۰۰۰ دلار از بازار NFT OpenSea خرید، به عضویت Bored Ape Yacht Club درآمد.

از سوی دیگر، اسنوپ داگ به عنوان یکی از سرمایه گذاران اصلی MoonPay در ماه آوریل معرفی شد. از دیگر سرمایه گذاران این پلتفرم می توان به جاستین بیبر، بروس ویلیس و اشتون کوچر اشاره کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط