امکان انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول خارجی توسط پی پال

  • 18 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 293 نفر
امکان انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول خارجی توسط پی پال


امکان انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول خارجی توسط پی پال

این حرکت پس از تقریباً دو سال از زمانی که پی پال کاربران را قادر به خرید و فروش رمزنگاری در پلتفرم خود کرد، انجام شد.

پس از عرضه قابلیت خرید و فروش رمزنگاری بر روی پلتفرم خود در اکتبر ۲۰۲۰، پی پال در نهایت به کاربران امکان انتقال، ارسال و دریافت دارایی های دیجیتال بین پی پال و سایر کیف پول ها و صرافی ها را می دهد. از روز سه‌شنبه، این ویژگی برای کاربران منتخب ایالات متحده در دسترس است و این ویژگی در هفته‌های آینده برای همه کاربران واجد شرایط ایالات متحده گسترش می‌یابد. اولین دسته از کوین های پشتیبانی شده شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) است.

علاوه بر این، مشتریانی که رمزنگاری خود را به پی پال انتقال می‌دهند، می‌توانند آن را از طریق Checkout در میلیون‌ها پایانه تجاری خرج کنند. این شرکت توسط دپارتمان خدمات مالی نیویورک مجوز کامل Bitlicence را برای انجام این کار دریافت کرده است.

کاربران به سادگی باید وارد حساب های خود شده و وارد بخش رمزنگاری برنامه شوند تا انتقال کوین های انتقال را آغاز کنند. به طور کلی کاربران باید قبل از انجام مراحل، یک بار تأیید هویت را تکمیل کنند.

نقل و انتقالات رمزنگاری شده به گیرندگان خارج از پی پال مستلزم هزینه شبکه بر اساس بلاک چین مربوطه آنها خواهد بود، اما نقل و انتقالات بین کاربران پی پال چنین هزینه هایی را شامل نمی شود. برای محافظت از حریم خصوصی کاربران، این شرکت یک آدرس گیرنده جدید برای هر تراکنش در حساب PayPal ایجاد می کند. PayPal همچنین برای نقل و انتقالات دریافتی هزینه ای دریافت نمی کند.

این شرکت همچنین در حال تلاش برای ادغام سایر اشکال خدمات ارزهای دیجیتال، مانند ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، برای تقویت ردپای دیجیتالی خود است. همچنین در حال بررسی امکان راه اندازی استیبل کوین خود با نام «PayPal Coin» است. این کشف پس از آن صورت گرفت که یک توسعه دهنده شواهدی از وجود چنین استیبل کوینی را در کد منبع برنامه آیفون این شرکت پیدا کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط