امارات شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین خواهد کرد

  • 23 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 391 نفر
امارات شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین خواهد کرد


امارات شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین خواهد کرد

امارات، بزرگترین شرکت هواپیمایی در امارات متحده عربی، اعلام کرده است که قصد دارد پرداخت های بیت کوین (BTC) را یکپارچه کند. امارات همچنین قصد دارد NFT هایی را راه اندازی کند که می توانند در وب سایت این شرکت معامله شوند.

مدیر عامل شرکت عادل احمد الرضا گفت که این شرکت هواپیمایی مستقر در دبی کارکنان جدیدی را استخدام خواهد کرد که بر روی پروژه های مرتبط با بلاک چین مانند پرداخت های رمزنگاری، ردیابی بلاک چین، متاورس و NFT تمرکز خواهند کرد.

به گفته الرضا، این شرکت می خواهد از بلاک چین برای حفظ سوابق هواپیما استفاده کند. عملیات اجرایی همچنین می تواند از متاورس برای آوردن آموزش، فروش وب سایت و سایر تجربیات مربوط به خطوط هوایی به دنیای دیجیتال استفاده کند. COO فکر می کند که این فرآیندها را “تعاملی تر” می کند.

الرضا گفت که با پایان همه‌گیری، خطوط هوایی نیز بازمی‌گردند و این شرکت فناوری‌های جدیدی مانند خدمات پرداخت بیت‌کوین و مجموعه NFT را برای افزایش دسترسی خود به کار خواهد گرفت.

شرکت هواپیمایی فرانسوی ایرفرانس همچنین با سازمان‌های مختلف برای ایجاد یک سیستم مبتنی بر بلاک چین که نتایج آزمایش COVID-19 را در فوریه ۲۰۲۱ تأیید می‌کند، همکاری کرد.

خطوط هوایی AirBaltic مستقر در لتونی، Dogecoin (DOGE) و Ether (ETH) را به گزینه های پرداخت خود در مارس ۲۰۲۱ اضافه کرد. شرکتی که از سال ۲۰۱۴ بیت کوین را پذیرفته است. همچنین پرداخت‌هایی را در استیبل‌کوین‌هایی مانند USD Coin (USDC)، Binance USD (BUSD) و Gemini Dollar (GUSD) دریافت می‌کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط