افزایش قیمت بیت کوین با مثب شدن دید تحلیلگران

  • 7 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 523 نفر


بیت کوین (BTC) یک آخر هفته عصبی را با حدود ۳۹۰۰۰ دلار در ۲۶ فوریه پس از یک جهش یک شبه با بازگشت ۴۰۰۰۰ دلار آغاز کرد.

سهام افزایش می یابد اما “ترس” کریپتو فراگیر می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView شرایط آرام‌تری را برای BTC/USD در روز شنبه پس از اینکه نوسانات یک شبه شاهد بالاترین سطح ۴۰۳۳۰ دلار در Bitstamp بود، نشان داد.

با بسته شدن بازارهای سنتی، به لطف حجم کم‌تر آخر هفته در بازارهای کریپتو، احتمال افزایش یا کاهش “جعلی” افزایش یافت.

آشفتگی ژئوپلیتیکی متمرکز بر اوکراین و روسیه اشغالگر زمینه را برای ادامه احساسات محتاطانه ایجاد کرد، در میان نگرانی‌هایی که به‌ویژه دوشنبه می‌تواند بی‌ثباتی تازه‌ای را به همراه داشته باشد.

شاخص ترس و طمع کریپتو، در حالی که تا پایان هفته افزایش می یابد، در منطقه “ترس” پایین در ۲۶/۱۰۰ باقی مانده است.

در همین حال، یک پوشش بالقوه برای گاوهای بیت کوین از نمودار هفتگی بیرون آمد. با این حال، بیت کوین با پایین ترین سطح ۳۴۳۰۰ دلاری خود در حمله به اوکراین، در مقایسه با ۳۲۸۰۰ دلار در ژانویه به پایین ترین سطح خود رسید.

رکت کپیتال، تاجر و تحلیلگر معتقد بود که اگر این حفظ شود، کاهش ماه فوریه از ۴۵۵۰۰ دلار به احتمال زیاد یک حرکت تثبیت “ضروری” بوده است.

در همین حال، بازارهای کلان هفته را با جهش قابل توجهی برای شاخص های اروپایی و ایالات متحده با بالاترین سطح به پایان رساندند.

دلار آمریکا که با شروع خصومت‌ها قدرت بیشتری پیدا کرده بود، بیشتر دستاوردهای خود را پس داد و شاخص دلار آمریکا (DXY) از بالاترین رقم ۹۷.۷ به ۹۶.۵ بازگشت.

LUNA جزو ده آلتکوین برتر میشود

آلت‌کوین‌ها تصویری قوی را در روز شنبه ارائه کردند، توکن‌های اصلی تحت رهبری Terra (LUNA)، تقریباً ۵۰ درصد در یک هفته افزایش یافت.

با خنک شدن بیت کوین، برخی از سودهای دیرهنگام همچنان ادامه داشت، از جمله برای XRP، که طی ۲۴ ساعت تا زمان نگارش ۱۰.۳ درصد بیشتر بود.

اتر (ETH)، بزرگ‌ترین آلت‌کوین از نظر ارزش بازار، با افزایش ۵.۶ درصدی روزانه، بالای ۲۷۵۰ دلار معامله می‌شود و تلاش می‌کند یک شبه ۲۹۰۰ دلار را به چالش بکشد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط