افزایش حجم معاملات کاردانو ولی کاهش قیمت آن

  • 3 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 476 نفر
افزایش حجم معاملات کاردانو ولی کاهش قیمت آن


به گفته مساری، بلاک چین کاردانو که در فعالیت های زنجیره ای در حال رونق است، از نظر حجم معاملات ۲۴ ساعته از اتریوم پیشی گرفته و دقیقاً پس از بیت کوین قرار گرفته است.

شرکت تحلیل زنجیره ای Messari اعلام کرد که حجم معاملات ۲۴ ساعته Cardano (ADA) ۱۷.۰۴ میلیارد دلار است. در همین مدت، حجم تراکنش بیت کوین (BTC) ۱۸.۸۵ میلیارد دلار و حجم تراکنش اتریوم (ETH) ۵.۲۵ میلیارد دلار بود. کاردانو با کسب رتبه دوم در این رده، روز به روز به رتبه اول نزدیک می شود.

بلاک چین کاردانو به طور کلی در این ماه فعالیت بسیار بالایی داشته است. حجم تراکنش ۲۴ ساعته شبکه بلاک چین در ۱۹ فوریه به ۳۱ میلیارد دلار کاهش یافت، پس از اینکه در ۱۴ فوریه به ۳۵ میلیارد دلار رسید. با این حال، این حجم با رکورد ۱۳۸ میلیارد دلاری که در ۳ سپتامبر سال گذشته مشاهده شد، بسیار عقب است.

یکی از بزرگترین دلایل افزایش سرسام آور حجم معاملات کاردانو، راه اندازی صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap است. شور و شوق SundaeSwap و تعداد زیاد تراکنش‌ها، شبکه را برای روزها شلوغ کرد.

مستقل از SundaeSwap، تعداد تراکنش های روزانه پردازش شده در شبکه Cardano بین ۳۰ مارس تا ۲۰ فوریه ۴۸۰ درصد از ۵.۵ میلیون به تقریبا ۳۲ میلیون افزایش یافت.

با این حال، تمام این افزایش فعالیت بر قیمت ADA تأثیری نداشت. ADA که در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۵ درصد از دست داده است، با قیمت ۰.۸۳ دلار معامله می شود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط