اظهارات میلیاردر مکزیکی پس از ملاقات با بوکله السالوادور

  • 6 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 375 نفر
اظهارات میلیاردر مکزیکی پلیگو پس از ملاقات با بوکله السالوادور


اظهارات میلیاردر مکزیکی پلیگو پس از ملاقات با بوکله السالوادور

سومین فرد ثروتمند مکزیک، ریکاردو سالیناس پلیگو، رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، در حمایت از دستور کار بیت کوین این کشور در پی دیگر رهبران ارزهای دیجیتال که از این کشور بازدید کردند، دیدار کرد.

سالیناس که مکس کایزر او را همراهی می‌کرد، قبل از بحث در مورد راه‌هایی که قوانین جدید اوراق بهادار بیت‌کوین السالوادور که در حال حاضر در مجلس قانون‌گذاری این کشور در حال بحث هستند، یک بیت‌کوین از Bukele دریافت کرد و می‌توان از آن برای ایجاد یک هاب مالی جهانی و افزایش چشمگیر تولید ناخالص داخلی کشور استفاده کرد. .

تاجر میلیاردر Grupo Elektra را اداره می‌کند، یک شرکت خدمات مالی پیشرو در آمریکای لاتین و خرده‌فروش تخصصی در بیش از پنج کشور در قاره آمریکا از جمله السالوادور که تا حدی سفر او را توضیح می‌دهد. سال گذشته، فروشگاه‌های خرده‌فروش Elektra او پس از ادغام شبکه لایتنینگ، پرداخت‌های بیت‌کوین را پذیرفتند.

سالیناس که از حامیان قوی بیت کوین نیز بوده است، قبلاً گفته بود که ۱۰ درصد از کل دارایی خالص او در بیت کوین است و او قصد دارد بیت کوین خود را تا سی سال آینده حفظ کند.

سالیناس یا همان طور که بوکله او را «عمو ریکی» می‌خواند، پس از جلسه توییت کرد: «من مطمئن هستم که تنها با آزادی می‌توانیم به عنوان یک تمدن تکامل پیدا کنیم و مطمئن هستم که بیت‌کوین ارز آزادی است.

در طول این بازدید، سالیناس همچنین با Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، “CZ” که پس از ملاقات با رئیس Bukele در روز پنجشنبه در السالوادور بود، ملاقات کرد.

کسب‌وکارهای جهانی تلاش می‌کنند تا بوکله را جذب کنند

با توجه به تلاش‌های دولت بوکله برای تبدیل السالوادور به پایتخت بیت‌کوین جهان پس از تبدیل ارز دیجیتال رمزنگاری شده در سال گذشته، کشور آمریکای مرکزی به دلیل انگیزه‌های مالی دوستانه‌اش توجه زیادی را از سوی شرکت‌های جهانی، کسب‌وکارها و کارشناسان ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. .

به گفته ال دیاریو، بزرگترین روزنامه السالوادور، CZ بایننس در طول جلسه خود با رئیس جمهور Bukele در مورد طیف گسترده ای از موضوعات از جمله فرصت های سرمایه گذاری که از طریق بیت کوین در دسترس است صحبت کرد.

مدیر عامل بایننس همچنین علاقه خود را به اطلاع از پروژه های استراتژیک دولت السالوادور ابراز کرد. این جلسه یک روز پس از آن برگزار شد که السالوادور انتشار برنامه‌ریزی شده اوراق قرضه بیت‌کوین را به تعویق انداخت و شایعاتی مبنی بر راه‌اندازی یک حمله جذاب توسط CZ ایجاد کرد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط