اظهارات متناقض در مورد آینده قیمت بیت کوین

  • 19 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 244 نفر
اظهارات متناقض در مورد آینده قیمت بیت کوین


یکی از قوی ترین حامیان ارز بیت کوین (BTC) پیش بینی های قیمت بیت کوین خود را به شدت کاهش داده است.

تام لی، یکی از بنیانگذاران شرکت تحقیقاتی مستقل Fundstrat، در مصاحبه ای با CNBC در ۹ ژوئن فاش کرد که مطمئن نیست جفت BTC/USD سال را بالاتر از قیمت اولیه خود به پایان برساند یا خیر.

پیش‌بینی‌های قیمت بیت‌کوین برای سال ۲۰۲۲ به دلیل فشارهای کلان همراه با رویدادهایی مانند خرابی Terra LUNA باعث افزایش احساسات منفی شد.

لی در صحبت در CB Overtime CNBC گفت: «این یک دارایی پرخطر است. بنابراین، تا جایی که نزدک و بیت کوین در حال افزایش هستند، من فکر می کنم که بازار در حال حاضر به کف رسیده است.

در همان زمان، لی به خرابی Terra و اخراج کارکنان در شرکت‌های بزرگ ارز دیجیتال، از جمله صرافی Coinbase در ایالات متحده اشاره کرد و گفت که بیت‌کوین «بسیار بهتر از آنچه مردم انتظار داشتند، حفظ می‌شود».

هنگامی که از او پرسیده شد که روند قیمت بیت کوین در اوایل سال ۲۰۲۳ به کجا می انجامد، او کمتر خوش بین بود، حتی اگر مبادلات همبسته در حال افزایش باشند.

لی قبلاً به دلیل پیش بینی صعودی خود در قیمت بیت کوین مشهور بود. در میان آنها «تخمین ۲۰۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۲» بود، اندکی پس از بالاترین رقم ۶۹۰۰۰ دلار در نوامبر گذشته.

مدیر عامل MicroStrategy، مایکل سایلر، در اظهارنظرهای خود برای رسانه های اصلی به مثبت بودن اشاره کرد، و از نزول برای عملکرد پایدار قیمت چشم پوشی کرد.

او در ۸ ژوئن به CNBC گفت کسانی که ادعا می کنند بیت کوین یا ممنوع می شود یا به صفر می رسد “بی اعتبار” هستند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، برخی معتقدند که تا نصف شدن پاداش بلاک بعدی در سال ۲۰۲۴ طول می کشد تا بهبود معنی دار قیمت اتفاق بیفتد.

در همین حال، Saylor گفت که “زمان بندی بازار” از نظر خرید بیشتر بیت کوین برای ذخایر فعلی آن هیچ فایده ای ندارد.

او توضیح داد: «به عنوان یک شرکت بزرگ، ما مشابه هزینه متوسط ​​دلار عمل می کنیم.

طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، جفت BTC/USD تا تاریخ ۹ ژوئن، در حدود ۳۰۵۰۰ دلار معامله می‌شد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط