اظهارات ماینرهای بیت کوین درمورد تحریم نیویورک

  • 20 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 205 نفر
اظهارات ماینرهای بیت کوین درمورد تحریم نیویورک


اظهارات ماینرهای بیت کوین درمورد تحریم نیویورک

ماینرهای بیت کوین احساس می‌کنند که تلاش‌های قانونگذار نیویورک برای خارج کردن استخراج‌کنندگان بیت‌کوین از ایالت‌شان در درازمدت نتیجه معکوس خواهد داشت زیرا سایر ایالت‌ها از استخراج‌کنندگان دعوت می‌کنند تا به بهبود شبکه انرژی خود کمک کنند.

دو ماینر بیت کوین به کوین تلگراف گفته اند که اگر لایحه ممنوعیت استخراج اثبات کار (PoW) به مدت دو سال در نیویورک به قانون تبدیل شود، در نهایت منجر به خروج شرکت های استخراج از ایالت می شود و برای رسیدن به اهداف مورد نظر کار چندانی انجام نمی دهد.

جان وارن، مدیر عامل شرکت GEM Mining، روز چهارشنبه به کوین تلگراف گفت که او و سایر ماینرها اکنون نیویورک را مکانی غیر دوستانه می دانند که احتمالاً نمی خواهند مغازه باز کنند:

پایداری زیست محیطی در مرکز استدلال دولت ایالت نیویورک علیه استخراج اثبات کار بوده است. لایحه بحث برانگیز ممنوعیت استخراج معادن، هرگونه عملیات ماینینگ جدید در این ایالت را برای دو سال آینده ممنوع می کند. همچنین از تمدید مجوزها برای کسانی که در حال حاضر در ایالت فعالیت می کنند، خودداری می کند، مگر اینکه ۱۰۰٪ از انرژی های تجدیدپذیر استفاده کند.

GEM Mining اخیراً اظهار داشت که این لایحه نه تنها هدف مورد نظر خود را از دست خواهد داد، بلکه ماینرهای جدید مبتنی بر منابع تجدیدپذیر را از انجام تجارت در ایالت منع می کند. وارن به کوین تلگراف گفت که عملیات او در حال حاضر ۹۷ درصد کربن خنثی است.

«محیط نظارتی در نیویورک نه تنها هدف آنها را متوقف می‌کند، بلکه احتمالاً ماینرهای جدید مبتنی بر انرژی‌های تجدیدپذیر را از تجارت با ایالت منصرف می‌کند.»

GEM Mining یک عملیات استخراج بیت کوین (BTC) مستقر در کارولینای جنوبی است که از ماه مه ۱.۹۲ اگزاهاش در ثانیه (EH/s) قدرت هش را به شبکه بیت کوین کمک می کند.

به طور مشابه، اندی لانگ، مدیر عامل شرکت ماینر دارایی دیجیتال White Rock Management مستقر در سوئد نیز احساس می کند که استخراج بیت کوین “در مسیر درست به سمت استفاده از انرژی بدون فسیل حرکت می کند.”

این شرکت برای سهم قدرت هش ۷۱۲ پتاهاش در ثانیه (PH/s) خود ۱۰۰% به نیروی برق آبی وابسته است.

لانگ این ایده را تکرار کرد که فریز کردن ماینینگ PoW “اثر مورد نظر را نخواهد داشت و پیام اشتباهی را ارسال می کند:”

ما می‌خواهیم ببینیم که ایالت‌ها و دولت‌های محلی بیشتری سرمایه‌گذاری را تشویق می‌کنند تا اینکه با مقررات تجویزی که احتمالاً پایان نازک این مشکل است، رشد را متوقف کنند.»

طبق شاخص مصرف برق کمبریج بیت کوین (CBECI) تقریباً ۱۰ درصد از قدرت هش ایالات متحده از نیویورک می آید. این باعث می شود که چهارمین تولید کننده بزرگ در کشور باشد. از آوریل، ماینرها در نظرسنجی با شورای استخراج بیت کوین نشان دادند که حدود ۵۸ درصد از انرژی مورد استفاده برای استخراج از منابع پایدار است.

این لایحه، در صورت اجرایی شدن، می‌تواند شاهد خروج شرکت‌های ماینینگ از نیویورک به سایر ایالت‌ها باشد، درست زمانی که ماینرها با عجله از چین پس از ممنوعیت استخراج ماین در سال گذشته خارج شدند.

با این حال، وارن معتقد است که کمک‌های سایر ایالت‌ها، چه این تعلیق اجرایی شود یا نه، به رشد خود ادامه خواهد داد، و اضافه می‌کند که احتمالاً تأثیر دومینویی از سایر ممنوعیت‌ها ایجاد نخواهد کرد.

او اضافه کرد که حتی اگر فرماندار هوچول مهلت قانونی را امضا کند، «قدرت هشینگ نیویورک به هر حال کاهش می‌یابد زیرا کنتاکی، کارولینای شمالی، تگزاس و سایر ایالت‌ها مشوق‌های جدیدی را برای استخراج‌کنندگان اضافه می‌کنند.»

«آنچه در سرتاسر کشور می بینید، حمایت دو حزبی از ماین و مشاغلی است که آنها فراهم می کنند. آنها به شبکه برق نیز پایداری می بخشند.»

به میدان مسابقه رساندن

نیویورک در حال حاضر رقابت خود را با ایالت هایی مانند کنتاکی و جورجیا برای ماینینگ از دست داده است. جورجیا برترین ایالت ایالات متحده از نظر قدرت هش است. فورچون در ماه فوریه گزارش داد که ماینرها ممکن است برای هزینه کمتر از حد متوسط ​​برق و فرصتی برای جبران انتشار گازهای گلخانه ای خود با اعتبارات تجدیدپذیر به آنجا هجوم آورند. گرجستان ۳۵.۶ درصد برق خود را از منابع هسته ای و تجدیدپذیر تولید می کند.

فرماندار کنتاکی، اندی بشیر، مارس گذشته قانون مشوق مالیاتی را برای استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که مغازه‌ای راه‌اندازی می‌کنند و به حمایت از زیرساخت‌های نوپای انرژی‌های تجدیدپذیر ایالت کمک می‌کنند، امضا کرد. کنتاکی از قدرت هشینگ نیویورک برای مقام سوم اتحادیه پیشی گرفته است اما تنها ۶.۶ درصد از برق خود را از منابع تجدیدپذیر تولید می کند.

لایحه بحث برانگیز ماین در حال حاضر روی میز کتی هوچول، فرماندار نیویورک نشسته است، که هنوز علناً متعهد به امضای این لایحه نشده است. در عوض، او خاطرنشان کرد که تیم او در چند ماه آینده “بسیار دقیق” به این پیشنهاد نگاه خواهد کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط