اظهارات بنیانگذار شرکت کن گریفین در مورد بیت کوین

  • 11 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 452 نفر
اظهارات بنیانگذار شرکت کن گریفین در مورد بیت کوین


اظهارات بنیانگذار شرکت کن گریفین در مورد بیت کوین

بنیانگذار شرکت کن گریفین از موضع ضد رمزنگاری خود عقب نشینی کرده و از شرکتش می خواهد که امسال دارایی های دیجیتالی را به مشتریان خود ارائه دهد.

صندوق سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکایی و شرکت خدمات مالی سیتادل در آستانه ورود به بازارهای ارزهای دیجیتال در سال جاری است.

کن گریفین، بنیانگذار سیتادل، در گفتگو با دیوید روبنشتاین در بلومبرگ ولث، در مورد وضعیت فعلی بازارها با توجه به درگیری‌های ژئوپلیتیک اخیر اظهار داشت که آنها در “نقطه عطف بسیار بی ثبات” هستند.

وقتی مصاحبه به دارایی‌های دیجیتالی تبدیل شد، گریفین، که قبلاً به نسل جوان هشدار داده بود که از آنها دوری کنند و گفت: «نیازی به ارزهای دیجیتال وجود ندارد»، فاش کرد که این شرکت امسال در بازارهای دارایی‌های دیجیتال شرکت خواهد کرد.

منصفانه است که فرض کنیم در ماه‌های آینده، شاهد مشارکت ما در ایجاد بازار در ارزهای دیجیتال خواهید بود.

در طول مصاحبه بلومبرگ ولث، گریفین اذعان کرد که اشتباه کرده است که در “اردوگاه مخالفان” در رابطه با دارایی های دیجیتال بوده است. وی پیش از این اظهار داشت: «کریپتو یکی از داستان‌های بزرگ در حوزه مالی در طول ۱۵ سال گذشته بوده است.

«و واضح می گویم، من در آن دوره زمانی در اردوگاه مخالفان بوده ام. اما بازار کریپتو امروز دارای ارزش بازاری در حدود ۲ تریلیون دلار است که به شما می گوید که من در این رابطه درست عمل نکرده ام.

تا جایی که ما در تلاش برای کمک به موسسات و سرمایه گذاران برای حل مشکلات تخصیص پرتفوی خود هستیم، باید توجه جدی به بازارساز بودن در حوزه ارزهای دیجیتال داشته باشیم.

Citadel بازارهای جهانی را با استفاده از طیف وسیعی از استراتژی‌ها برای ارائه بازده سرمایه‌گذاری پیشرو در بازار به شرکای سرمایه خود تجزیه و تحلیل می‌کند. گریفین از این شرکت می‌خواهد که دارایی‌های رمزنگاری شده را در این استراتژی‌ها در ماه‌های آینده لحاظ کند.

در ژانویه، Citadel Securities اولین سرمایه گذاری خارجی خود را به ارزش ۱.۱۵ میلیارد دلار از دو شرکت برجسته سرمایه گذاری مخاطره آمیز رمزنگاری Sequoia Capital و Paradigm اعلام کرد. سیتادل که در حال حاضر حدود ۳۸ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، پس از سرمایه گذاری ها به ارزش ۲۲ میلیارد دلار رسید.

در ماه نوامبر، گریفین به شدت در مورد ارزهای رمزنگاری شده بدبین بود و در آن زمان اظهار داشت که مردم بر ایده‌های جدید متمرکز شده‌اند و او نگران بود که «در مورد ارزهای دیجیتال برخی از این اشتیاق نابجا باشد».

این سرمایه‌گذار میلیاردر به بررسی ویژگی‌های اتر (ETH) پرداخت، با این حال، عقیده داشت که دارایی‌های مبتنی بر اتریوم در نهایت جایگزین بیت‌کوین (BTC) می‌شوند که تأثیر زیست‌محیطی بیشتری دارد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط