امکان طولانی تر شدن اصلاح قیمت بیت کوین

  • 1 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 479 نفر
امکان طولانی تر شدن اصلاح قیمت بیت کوین


تاجر کهنه کار، پیتر برانت، پنجشنبه به سرمایه گذاران هشدار داد که ممکن است مدتی طول بکشد تا قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود برسد.

برانت از سال ۱۹۷۵ یک معامله گر حرفه ای معاملات آتی و FX بوده است. او نویسنده نمودار و نویسنده گزارش فاکتور است. او بازارهای مختلفی از جمله آتی داو، اوراق قرضه، ذرت، نفت خام، گندم اروپایی، اوزاکا داو، دلار آمریکا و شکر را معامله می کند.

او از حامیان بیت کوین انتقاد کرد که به طور مداوم ارز دیجیتال را بدون در نظر گرفتن قیمت انجام می دهند. این معامله گر در توییتر خود نوشت: شیرلیدرهایی که مدام بر طبل می کوبند، ضرر بزرگی به سرمایه گذاران بیت کوین می زنند.

برانت همچنین نموداری را همراه با توییت خود گنجانده است که بالاترین قیمت بیت کوین و تعداد ماه هایی که باید از آنها بیشتر شود را نشان می دهد. وی به طور خاص خاطرنشان کرد که ۲۱ ماه طول کشید تا بیت کوین به بالاترین حد جدید بعدی در سال ۲۰۱۳ برسد، ۴۰ ماه در سال ۲۰۱۷ و ۳۶ ماه در سال ۲۰۲۰.

قیمت بیت کوین در ۹ نوامبر سال گذشته بر اساس داده های Bitcoin.com Markets به بالاترین حد خود یعنی ۶۸۸۹۲ دلار رسید. از آن زمان تاکنون بیش از ۴۲ درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین ۳۹۹۳۳ دلار است.

برانت تخمینی از مدت زمانی که طول می کشد تا بیت کوین به بالاترین حد جدید بعدی برسد ارائه نکرد. با این حال، معامله گر کهنه کار اخیراً “قاعده معاملات ترسناک” خود را به اشتراک گذاشته است، که میگوید”هرگز به تجارت باخت اضافه نکنید”.

طبق گفته هیئتی از متخصصان فین‌تک در Finder.com، بیت‌کوین امسال به ۹۴ هزار دلار خواهد رسید. تا پایان سال ۲۰۲۵، پنل معتقد است قیمت بیت کوین به ۱۹۲۸۰۰ دلار و در سال ۲۰۳۰ به ۴۰۶۴۰۰ دلار خواهد رسید.

در همین حال، بانک سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس هشدار داده است که قیمت بیت کوین در برابر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آسیب پذیر است. در ژانویه، بزرگ‌ترین بانک سوئیس، UBS، نسبت به زمستان کریپتو هشدار داد. با این وجود، بانک سرمایه گذاری جهانی جی پی مورگان پیش بینی بلندمدت قیمت بیت کوین ۱۵۰ هزار دلار را دارد اما ارزش منصفانه آن را ۳۸ هزار دلار تخمین زده است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط