ارزدیجیتال و کسب درآمد در صنعت بازی

  • 5 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 564 نفر
ارزدیجیتال و کسب درآمد در صنعت بازی


ارزدیجیتال و کسب درآمد در صنعت بازی

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بازی‌هایی برای کسب درآمد ارزدیجیتال به طور گسترده به عنوان آینده صنعت بازی در نظر گرفته می‌شوند، زیرا محبوبیت آنها در سراسر جهان افزایش می‌یابد.

 داستان‌های موفقیت‌آمیز مانند Axie Infinity نشان می‌دهد که محصولات بازی برای کسب درآمد (P2E) می‌توانند به راحتی یک پایه بازیکن قوی پیدا کنند، اگر محصول به خوبی تصفیه شده باشد.  بازی‌های P2E فرصتی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا با انجام ماموریت‌های روزانه، شکست دادن هیولاها و نبرد با بازیکنان دیگر، دارایی‌های دیجیتال درون بازی را به دست آورند.  جوایز دیجیتالی که آنها دریافت می‌کنند ارزش پولی واقعی دارند و می‌توانند در صرافی‌های کریپتو فروخته شوند.

 بازی‌های سنتی از لوت‌باکس‌ها به‌عنوان منبع اصلی درآمد استفاده می‌کنند و به گیمرها امکان دسترسی به بسته‌ها یا صندوق‌هایی را می‌دهند تا قفل آیتم‌های درون بازی را باز کنند، جایی که بازیکنان باید مبلغ هنگفتی پول بپردازند تا آیتم‌ها و شخصیت‌های مورد علاقه خود را به دست آورند.  اما اگرچه پولی که گیمرها خرج می کنند واقعی است، اقلامی که خریداری می کنند واقعی نیستند.

 در واقع، اگر بهترین آیتم بازی را بسته یا جعبه گشایی کنید، می توانید از آن در بازی لذت ببرید ولی نمی توانید کار دیگری با آن انجام دهید.  از سوی دیگر، بلاک چین به کاربران اجازه می دهد تا از طریق قراردادهای هوشمند، مالکیت کامل هر آیتم را داشته باشند.  گیمرها کیف پول های بلاک چین خود را به اقلام مرتبط می کنند که سپس می توان آنها را فروخت یا مبادله کرد.

 Idle Mystic نمونه ای از پروژه ای است که ارزش واقعی را برای جامعه خود فراهم می کند و به بازیکنان آنها قدرت می دهد.  با استفاده از یک نشانه حکومتی، Idle Mystic Token (IMT)، کاربران و دارندگان می توانند در تصمیم گیری و رأی گیری در مورد جهت بازی شرکت کنند.

 Idle Mystic که ابتدا بر روی شبکه Polygon (MATIC) ساخته شده بود، اکنون با پشتیبانی از زنجیره هوشمند Binance (BSC)، حالت بازی جدیدی به نام Kingdom دارد، که در آن بازیکنان از Heroes برای مبارزه استفاده می کنند، از NFT Mysterious به نام “Cubes” برای به دست آوردن و ارتقاء زمین استفاده می کنند.  و یک توکن سنگ جادویی (MST) درون بازی استخراج کنید تا پادشاهی خود را بسازند.  این بازی همچنین دارای گزینه استخدام تیم های دیگر برای محافظت از سرزمین خود یا تسخیر شخصی در این حالت چند نفره رو به رشد است.

بازیکنان Idle Mystic همچنین فرصتی برای ایجاد قهرمانان جدید دارند و یا از آنها در بازی استفاده می کنند یا آنها را در بازارهای غیر متمرکز معامله می کنند.  هر دو توکن IMT و MST توکن های ERC-20 هستند و می توانند در صرافی ها نیز معامله شوند.

 مبارزات Idle Mystic، موجود در حالت‌های بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) و حالت سفر، به برندگان مسابقات با NFT‌های قابل معامله پاداش می‌دهد.  جوایز سالانه برای سال ۲۰۲۲ برابر با ۲۰ ETH است.

 گیمرها و توسعه دهندگان در نهایت می توانند برای تلاش های خود و صدها ساعتی که در بازی صرف می کنند، درآمد بسیار کمی داشته باشند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط