احتمال بازگشت ۴۵ درصدی ADA در دو روز

  • 13 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 247 نفر


قیمت Cardano (ADA) از ۰.۴۸ دلار در ۳۰ می به ۰.۶۸ دلار در ۳۱ می رسید – افزایش ۴۵٪ در کمتر از ۴۸ ساعت. اما ADA/USD نتوانست روند صعودی خود را بیشتر کند و تقریباً ۱۳.۷۵ درصد از بالاترین سطح هفتگی خود کاهش یافت.

قیمتADA

قیمت کاردانو در ۱ ژوئن به شدت کاهش یافت و بخشی از سودهای تضمین شده در دو روز قبل را از دست داد. اکنون این سوال مطرح می شود که آیا جفت ADA/USD می تواند روند بهبود خود را افزایش دهد، به خصوص که تقریباً ۸۰ درصد کمتر از اوج خود در سپتامبر ۲۰۲۱ یعنی ۳.۱۶ دلار معامله می شود.

جالب اینجاست که روند نزولی اصلاحی پس از آزمایش میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA 50 روزه؛ موج قرمز در نمودار زیر) توسط ADA به عنوان مقاومت آغاز شد. همچنین، این جفت ارز همراه با احساسات اصلاحی گسترده تر در دارایی های پرریسک تر، از جمله بیت کوین (BTC) و S&P 500 (SPX) کاهش یافت.

اکنون، با توجه به Digital Trend، یکی از همکاران تحلیل مالی در SeekingAlpha، توکن Cardano با خطر اصلاح بیشتر قیمت مواجه است و اشاره می کند که ADA در گذشته شاهد افزایش شدید قیمت بوده است که به تله گاو تبدیل شده است.

در ماه مارس، شاهد افزایش قیمت ADA از ۰.۸۰ دلار به بیش از ۱.۲۴ دلار در چند هفته بودیم.

چندین عامل اساسی نیز از چشم انداز نزولی حمایت می کنند. در اول ژوئن، فدرال رزرو شروع به بازگشایی سبد دارایی های ۹ تریلیون دلاری خود خواهد کرد که احتمالاً برای دارایی های ریسک پذیر، از جمله کاردانو، باد مخالف بیشتری ایجاد می کند.

دان آی، مدیر سرمایه‌گذاری گروه سرمایه‌گذاری فورت پیت، گفت: «من فکر نمی‌کنم هنوز از تأثیرات QT [سفت‌کردن کمی] مطلع نباشیم، به‌ویژه از آنجایی که ما در طول تاریخ این کاهش ترازنامه را انجام نداده‌ایم.» ، به دیده بان بازار گفت که حذف نقدینگی از بازار “تا حدی بر چند برابری ارزش گذاری ها تاثیر می گذارد.”

قیمت Cardano رنگ پرچم گاو نر

از منظر فنی، کاردانو می تواند روند بهبود خود را در ماه ژوئن به دلیل الگوی ادامه صعودی ادامه دهد.

ADA در داخل چیزی که به نظر می رسد یک “قلم گاو نر” است، تثبیت شده است، که توسط نوسانات قیمت در داخل یک ساختار مثلثی پس از یک حرکت عظیم به سمت بالا، به نام “میله پرچم” تایید شده است.

به عنوان یک قاعده، یک پرچم گاو پس از شکسته شدن قیمت از خط روند بالایی خود و افزایش به اندازه ارتفاع میله پرچم برطرف می شود.

به عبارت دیگر، هدف صعودی ۰.۷۷ دلاری در ماه ژوئن، بیش از ۲۵ درصد نسبت به قیمت اول ژوئن افزایش یافته است.

ADA/BTC یک راه اندازی صعودی مشابه را مشاهده می کند

ADA در حال طرح ریزی مشابهی در برابر بیت کوین است که شانس یک روند صعودی را برای جفت ADA/BTC در ماه ژوئن افزایش می دهد.

در نتیجه، شکست قاطع ADA/BTC در بالای خط روند بالای پرچم می‌تواند آن را به سمت ۰.۰۰۰۰۲۳۵۵ افزایش دهد که ۲۳ درصد نسبت به قیمت اول ژوئن افزایش یافته است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط