احتمال بازگشت بزرگ اتریوم

  • 25 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 300 نفر
احتمال بازگشت بزرگ اتریوم


تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، می گوید که انتظار دارد پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو اتریوم (ETH) در ماه های آینده قبل از بازگشت بزرگ، یک قدم از بیت کوین (BTC) عقب تر باشد.

کردیبل، تحلیلگر، در توییتر خود می گوید که در حال زیر نظر گرفتن نمودار اتریوم در برابر بیت کوین (ETH/BTC) است تا عملکرد دو بزرگترین دارایی های رمزنگاری شده را در چند ماه آینده پیش بینی کند.

به گفته این استراتژیست ارز دیجیتال، او می بیند که جفت ETH/BTC تقریباً ۳۰ درصد از ارزش خود را در دو ماه آینده از دست می دهد، که نشان می دهد بیت کوین احتمالاً در کوتاه مدت تا میان مدت بهتر از اتریوم خواهد بود.

با نگاهی به نمودار Credible، او می‌بیند که ETH/BTC تا ژوئیه به حدود ۰.۰۴۸ BTC (1435 دلار) تصحیح می‌شود، قبل از کروینگ پایین و افزایش قوی تا ۰.۰۹ BTC (2691 دلار) تا پایان سال.

در مورد اینکه چه چیزی می‌تواند باعث شود اتریوم در ماه‌های آینده عملکرد ضعیفی از بیت‌کوین داشته باشد، Credible معتقد است که بیت‌کوین برای موج پنجم خود آماده می‌شود. یک رالی نهایی که می‌تواند کریپتو پادشاه را به بالاترین سطح تاریخ برساند.

Credible یکی از پزشکان محبوب نظریه موج الیوت است، یک رویکرد تحلیل تکنیکال که با پیروی از روانشناسی جمعیت که تمایل دارد عملکرد قیمت آینده را پیش بینی کند. این استراتژیست ارزهای دیجیتال برای ماه‌ها گفته است که بیت‌کوین هنوز برای آخرین مرحله صعود یا موج پنجم، قبل از یک معکوس بزرگ بازار آماده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط