احتمال افزایش قیمت اتریوم در هفته آتی

  • 4 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 447 نفر


ارز دیجیتال اتریوم (ETH) ممکن است در هفته های آینده به دلیل شکل گیری “مثلث صعودی” که در نمودار آن شروع به شکل گیری کرده است، از ۱۰ هزار دلار فراتر رود.

شاخص های قیمت فنی اتریوم

مثلث های صعودی تشکیلاتی هستند که در طول یک روند صعودی تشکیل می شوند و نشان می دهند که افزایش ارزش ادامه خواهد داشت. تحلیلگران وجود این الگو را با افزایش قیمت در ساختار مثلث صعودی با زاویه راست تأیید می‌کنند، بنابراین قیمت‌های اوج پایین‌تر را در خط روند پایین‌تر شناسایی می‌کنند. حجم معمولاً با پیشرفت شکل گیری کاهش می یابد.

اتر نیز شروع به تشکیل الگوی مشابه در نمودار هفتگی کرده است. برای توضیح بیشتر، خط روند پایینی مثلث از ابتدای سال ۲۰۲۱ به عنوان منطقه تجمع عمل می کند و فشار فروش بالایی بر روی خط روند بالایی وجود دارد.

یکی از ویژگی‌های کلیدی مثلث‌های صعودی این است که می‌توانند افزایش قابل توجه قیمت‌ها را بشارت دهند. این الگو معمولاً منجر به افزایش قیمت از سطح شکست با فاصله بین خطوط روند بالا و پایین می شود.

هنگامی که همین ویژگی ها در کانال صعودی اتر اعمال می شود، مشاهده می شود که می تواند تا ۱۰ هزار دلار افزایش یابد. الگوی فنی دیگر در بازه های زمانی بالاتر، هدف گذاری ۴۰۰۰ دلار است.

ولف، تحلیلگر بازار مستقل، همچنین پیش‌بینی می‌کند که اتر در دوره‌ی آتی بازگشت خواهد کرد و به لطف شکل‌گیری معکوس احتمالی سر و شانه، بهبود ادامه خواهد یافت.
۲۵۴۲ دلار HIT بوده و تا حدودی پشتیبانی می کند.

آیا این می تواند تله گاو نر باشد؟

همچنین کسانی هستند که بهبود مداوم در بازار اتر را به عنوان یک دام گاو نر می بینند. یکی از آنها TheTreeTrader (TT)، یکی از مفسران بازار TradingView است.

با نادیده گرفتن شکل گیری مثلث صعودی اتر، TT در عوض روی خط روند نزولی که از نوامبر ۲۰۲۱ به عنوان یک مقاومت عمل می کند، تمرکز می کند.
حتی اگر اتر زیر قیمت پایه باشد، اندیکاتورهای مومنتوم مانند شاخص قدرت نسبی (RSI)، میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) و RSI تصادفی روند صعودی دارند.

این نشان می دهد که یک تمایز نزولی بین شاخص های قیمت و حرکت ETH وجود دارد. TT فکر می کند که اگر این مرحله که بیشتر منجر به برگشت قیمت می شود، اتر می تواند تا ۲۳۰۰ دلار کاهش یابد.

در صورت عبور موفقیت آمیز مقاومت خط روند نزولی مطابق با TT می توان یک روند صعودی را انتظار داشت.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط