احتمال افزایش خرید بیت کوین با کاهش قیمت به ۳۰۰۰۰ دلار

  • 5 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 464 نفر
احتمال افزایش خرید بیت کوین با کاهش قیمت به 30000 دلار


۵۰۰۰ بیت کوین (BTC) آماده خرید به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار و ۷۰۰۰ بیت کوین دیگر به قیمت ۲۸۰۰۰ دلار در Binance وجود دارد.

 فروش بیت کوین ممکن است تمام نشده باشد، اما خریداران بیت کوین می توانند با دانستن این که کتاب های سفارش در منطقه ۲۸۵۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار متراکم هستند، آرامش داشته باشند.  در نتیجه، افت قیمت ناشی از عملیات نظامی روسیه ممکن است کمی طول بکشد.

طبق آمار Statista، بایننس یکی از صرافی های پیشرو در سراسر جهان است که به طور مداوم بیشترین حجم معاملات را در یک دوره ۲۴ ساعته نشان می دهد.

 برای Coinbase، این یک اتفاق مشابه با اعداد دقیق تر است.  تقریباً ۳۵۰۰ بیت کوین برای قیمت های نزدیک به ۳۰۰۰۰ دلار آماده خرید است و ۴۵۰۰ بیت کوین آماده است تا بیت کوین را تا ۲۸۰۰۰ دلار پایین بیاورد.

 Glassnode گزارش داد که “سود آزاد آتی در صرافی رمزنگاری Sam Bankman-Fried، FTX به کمترین میزان در ۶ ماه گذشته یعنی ۱,۷۸۰,۳۹۷,۱۰۳.۶۳ دلار رسید.”

 نرخ بهره باز در تمام صرافی‌ها طی چند هفته گذشته روند نزولی داشته است، به این معنی که معامله‌گران کمتری «انحلال» می‌شوند و نوسان قیمت‌های نوسان کمتری محتمل است.

معیارهای موجود در صرافی های Bybit و Binance Futures نیز حداقل علاقه باز را نشان می دهد.  در اصل، این صرافی‌ها ما را از روند نزولی فعلی قیمت خارج نمی‌کنند و موقعیت‌های اهرمی در حال کاهش هستند.

 بنابراین، اگر موقعیت‌های اهرمی یا «آبشارهای انحلال» قیمت را پایین نیاورد و علاقه زیادی به سطح ۳۰,۰۰۰ دلار وجود داشت، پس چه چیزی باعث بیت‌کوین زیر ۳۰,۰۰۰ دلار می‌شود؟

 فروش نقطه ای  برای فروشندگانی که آخرین باری که بیت کوین کمتر از ۳۳۰۰۰ دلار بود، این بار یک دلیل قوی وجود دارد تا این کار را انجام دهند.

با ورود دوباره شاخص ترس و طمع بیت کوین به منطقه «ترس شدید» و کاهش ۱۲ درصدی بیت کوین یک شبه، اعتقاد سرمایه گذاران بار دیگر مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط