احتمالا نهنگ های کوچک قیمت نهایی بیت کوین را تعیین کنند

  • 7 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 511 نفر
احتمالا نهنگ های کوچک قیمت نهایی بیت کوین را تعیین کنند


در حالی که بیت کوین (BTC) هنوز ممکن است اصلاحات اساسی را تجربه کند، طبق داده ها، ابتدا تعداد نهنگ هایی که می فروشند باید افزایش یابد.

پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant توجه را به رفتار نهنگ ها جلب کرد که نشان می دهد آنها انتظار کاهش بیشتر و بیشتری دارند.

تصمیم نهنگ های کوچک مهم است

Binh Dang، تحلیلگر CryptoQuant، با تجزیه و تحلیل خروجی تراکنش های خرج نشده (UTXO) کیف پول های گروه های نهنگ مختلف، تاکید کرد که گروه برتر از ابتدای آوریل فروش داشته است.

نهنگ‌های غول‌پیکر با بیش از ۱ میلیون دارایی توزیع توکن را افزایش دادند، در حالی که نهنگ‌های کوچک‌تر به کندی تغییر موقعیت دادند.

دنگ توضیح داد: “ما هنوز پس از پایان ژانویه شاهد انباشتگی بودیم، زیرا ارزش گروه‌های نهنگ پیشرو همچنان در حال افزایش بود. اما نهنگ‌های غول‌پیکر از ۲۱ آوریل تا به امروز پراکنده شده‌اند و هیچ سیگنالی از تجمع نمی‌دهند.”

“اگر نهنگ‌های کوچک و سرمایه‌گذاران منفرد نیز دست از کار بکشند، فکر می‌کنم ما شاهد فروش نهایی زیان‌ها و پایین آمدن آن‌ها خواهیم بود. اگر اینطور نباشد، من حرکت‌های مثبت نهنگ‌های غول‌پیکر را برای یک علامت چرخش تماشا خواهم کرد.”

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط Dang توضیح می دهد که کاهش شدیدی در عرضه واقعی نهنگ های غول پیکر وجود داشته است، در حالی که کیف پول های نهنگ با ارزش بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون بیت کوین به تازگی شروع به پیروی از این مثال کرده اند.

نهنگ هایی که در محدوده ۱۰۰۰-۱۰۰ هزار بیت کوین قرار دارند، هنوز با ضرر فروخته نشده اند.

یکی دیگر از شرکت های تجزیه و تحلیل، Glassnode، اشاره کرد که کاهش کلی در تعداد تشکیلاتی وجود دارد که می توانند به عنوان نهنگ طبقه بندی شوند. تعداد نهنگ ها به کمترین تعداد از جولای ۲۰۲۰ رسیده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط