اتریوم در ۲۴ ساعت ۱۰ درصد افزایش می یابد

  • 15 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 625 نفر


اتریوم (ETH) در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافت و به ۱۱۵۵ دلار رسید، پس از اینکه نزدیک به کاهش قیمت به زیر ۱۰۰۰ دلار شد.

دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان در مدت زمان کوتاهی با فعالیت خرید در تعطیلات بازار ایالات متحده و تقویت قیمت ها، بازگشتی قوی را تجربه کرده است.

اما آیا ETH می تواند این رالی را حفظ کند؟ یا، فعلاً خواهد بود.

امسال، نگرانی‌ها در مورد رکود اقتصادی ایالات متحده و ورشکستگی کریپتوها به آلتکوین آسیب رسانده است.

در ۲۴ ساعت گذشته، ETH/USD بین ۱۰۸۶ تا ۱۱۶۵ دلار در نوسان بود که نوسانات بالایی را نشان می‌داد. حجم معاملات این جفت با ۳۲ درصد افزایش به ۱۵.۳ میلیارد دلار رسیده است، در حالی که کل ارزش بازار حدود ۱۳۲ میلیارد دلار در نوسان است.

اتریوم (ETH) مقاومت ۱۰۰۰ دلاری را شکست

از زمان نوسان قابل توجه قبلی در ۱۰۰۰ دلار در هفت روز پیش، قیمت ETH به آرامی معکوس شده است. پس از چندین روز ثبات، جفت ETH/USD به پیشرفت خود ادامه داد و از مقاومت قبلی در ۱۱۰۰ دلار عبور کرد.

در روز سه‌شنبه، قبل از هر فشار صعودی بعدی در طول روز، فقط مکث‌های کوچکی انجام شد. یک شبه، سطح بعدی مقاومت در ۱۱۷۵ دلار شکسته شد، که نشان می دهد انرژی صعودی در حال حاضر قوی است و مکانیسم قیمت گذاری میان مدت ممکن است به زودی دوباره سبز شود.

بازارهای ارزهای دیجیتال به طور کلی در تعطیلات آخر هفته و در ۴ جولای، تعطیلاتی برای بازارهای مالی ایالات متحده به دلیل روز استقلال، آرام بودند.

ETH در ۳۰ ژوئن به زیر سد روانی ۱۰۰۰ دلار سقوط کرد، اما خرس ها نتوانستند از این عقب نشینی سرمایه گذاری کنند. این نشان می دهد که گاو نر در حال خرید دیپ است.

اکنون گاوها تلاش خواهند کرد تا ETH را به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۱۹۲ دلار) برسانند و کنترل را در دست بگیرند. اگر این کار را انجام دهند، نرخ ارز ETH/USDT ممکن است به ۱۲۸۰ دلار و متعاقباً به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱۵۳۵ دلار) برسد.

ETH باید بالاتر از ۱۷۰۰ دلار باشد تا روند صعودی را نشان دهد

این سطح می تواند بار دیگر به عنوان یک مانع بزرگ عمل کند. برای نشان دادن شروع یک روند صعودی جدید، گاوها باید قیمت را به بالای ۱۷۰۰ دلار برسانند.

داده‌های تحلیل زنجیره‌ای Santiment نشان می‌دهد که با کاهش ETH به حدود ۱۰۰۰ دلار، تعداد توکن‌هایی که به صرافی‌ها منتقل می‌شوند به تدریج افزایش می‌یابد.

عرضه اتریوم در صرافی ها به بالاترین سطح خود در شش ماه گذشته رسیده است که نشان دهنده کاهش گسترده توکن ها است. ازدحام آن در صرافی‌ها نیز نشان می‌دهد که بهبود عمده قیمت بعید است.

تحلیل قیمت ETH امروز مثبت است، زیرا تحلیلگران بازار بالاترین قیمت قابل توجهی را در ۱۱۷۵ دلار و یک اصلاح مختصر در روز چهارشنبه مشاهده کردند.

این نشان می‌دهد که یک بالاتر و پایین‌تر قوی ایجاد شده است، و گاوها برای یک حرکت تهاجمی دیگر در طول هفته آینده آماده هستند. هدف بعدی احتمالا مقاومت ۱۲۵۰ دلاری خواهد بود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط