اتریوم در اکوسیستم باقی بماند

  • 19 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 267 نفر
اتریوم در اکوسیستم باقی بماند


اتریوم در اکوسیستم باقی بماند

پس از یک دوره رای گیری شش روزه، مشخص شد که ۵۳ درصد از شرکت کنندگان ApeCoin خواهان ماندن در اتریوم هستند.

سیستم حاکمیتی که به حقوق دموکراتیک دارندگان ApeCoin و ApeCoin DAO، ساختاری متصل به اکوسیستم Bored Ape Yacht Club، در مورد اینکه آیا دارایی دیجیتال در شبکه اتریوم باقی خواهد ماند یا خیر، بحث کرد. پیشنهاد رسمی در مورد انتقال به لایه دوم جایگزین در ۲ می منتشر شد و روند احتمالی مهاجرت زنجیره ای مورد بررسی قرار گرفت.

پیشنهاد بهبود ApeCoin (AIP) با عنوان “AIP-41: Keep ApeCoin در اکوسیستم اتریوم” توسط BAYC 2491، معروف به ASEC، با الهام از تعدادی فرآیندهای مشابه، از جمله Otherdeed و Yuga Labs نوشته شده است.

عواقب فروش Yuga Labs زمین متاورس Otherdeeds منجر به بحث شدید در مورد ماهیت مالی مکانیک نرخ گس اتریوم شده است. این امر باعث شد تا اعضای برجسته جامعه ApeCoin نگرانی های خود را در مورد قرارداد عرضه ثابت و پتانسیل مقیاس پذیری ApeCoin بیان کنند.

کاهش شدید تورم و عدم یکپارچگی جنگ‌های گس بعداً با توییت آزمایشگاه‌های یوگا پیچیده‌تر شد. “به نظر می رسد بسیار واضح است که ApeCoin باید به زنجیره خود مهاجرت کند تا به درستی مقیاس شود” و “ما می خواهیم DAO را تشویق کنیم تا در این جهت فکر کند.”

علی‌رغم توصیه آزمایشگاه‌های یوگا، AIP-41 با انتقال از اتریوم مخالفت کرد و اظهار داشت که «چنین تصمیمی در حال حاضر بسیار پیچیده و پرهزینه است» و گفت که می‌تواند به طور بالقوه به دارایی‌های مستقر در شبکه آسیب برساند.

ما در ApeCoin DAO می خواهیم که ApeCoin حداقل در حال حاضر در اکوسیستم اتریوم باقی بماند. ما معتقدیم که نباید به زنجیره لایه اول یا زنجیره جانبی که توسط اتریوم ایمن نیست منتقل شود.

رای کلی برای این پیشنهاد ۳.۸ میلیون نفر پذیرفته و ۳.۳ میلیون رای رد شد که مربوط به تقسیم ۵۳.۶۲ درصدی است. این نتیجه گیری قطعی نیست و ممکن است با ارائه پیشنهادهای جدید در مهلت سه ماهه قابل بحث باشد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط