اتریوم در ارزش بازار از بانک آمریکا و مسترکارت پیشی گرفت

  • 4 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 323 نفر


از آنجایی که قیمت آن در نهایت از مرز ۳۰۰۰ دلار عبور کرد، کل ارزش بازار اتریوم (ETH) افزایش یافت و از برخی از بزرگترین موسسات مالی جهان مانند بانک آمریکا (BoA) و Mastercard (NYSE: MA) پیشی گرفت.

ارزش بازار اتریوم در زمان انتشار در ۲۴ مارس ۳۶۶.۱۳ میلیارد دلار بود، در مقایسه، ارزش بازار BoA 347.51 میلیارد دلار بود، در حالی که طبق اطلاعاتی که Finbold از CompaniesMarketCap.com به دست آورد، ارزش بازار Mastercard 337.12 میلیارد دلار بود.

لازم به ذکر است که تنها یک بانک به طور موثر در برابر تسلیم شدن به اتریوم مقاومت کرد، همانطور که اوضاع وجود دارد. یعنی، جی پی مورگان چیس در زمان انتشار دارای ارزش بازار ۴۱۲.۷۴ میلیارد دلاری بود.

اتریوم یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است و تنها پس از بیت کوین (BTC) که در حال حاضر دارای ارزش بازار چشمگیر ۸۱۶.۷۴ میلیارد دلاری است، در رتبه دوم قرار دارد و یک صعود هفتگی ثابت را ثبت می کند.

تجزیه و تحلیل ارزش بازار اتریوم

در اواخر، ارزش بازار اتریوم نیز در حال اندازه گیری حرکت های صعودی قابل توجهی بود، زیرا تنها یک هفته پیش به ۳۳۱ میلیارد دلار رسید – افزایش ۱۰.۴۷٪.

شایان ذکر است که Finbold در اواسط ماه مارس از ورود عظیم ۲۰ میلیارد دلاری به ارزش بازار اتریوم خبر داده بود که نشان دهنده مسیر بهبود دارایی DeFi پس از یک دوره معاملات قرمز است.

اتریوم همچنین طی هفته‌های گذشته خروج گسترده‌ای از صرافی‌های رمزنگاری مختلف را ثبت کرده است که منجر به پایین‌ترین سطح ارز دیجیتال محبوب در صرافی‌ها از سپتامبر ۲۰۱۸ شده است.

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم با موفقیت توانسته است از مرز ۳۰۰۰ دلاری که در چند روز گذشته در اطراف آن معلق بود، غلبه کند.

در زمان انتشار با قیمت ۳۰۴۶ دلار معامله شد که ۳.۱۱ درصد افزایش ۲۴ ساعته را به ثبت رساند. هفت روز قبل، قیمت توکن ۲۷۶۷ دلار بود، که به این معنی است که با قضاوت بر اساس آمار CoinMarketCap، در طول هفته ۱۰.۱ درصد افزایش یافته است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط