اتریوم استراتژی سود بیشتر

  • 17 بهمن 1400
  • بروزرسانی: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
  • 3 دقیقه
  • 417 نفر


قیمتETH  اتریوم در دو ماه گذشته در بن بست بوده است. حتی معامله گرانی که منتظر افزایش قیمت هستند متوجه خواهند شد که احتمال معامله بالای ۴۴۰۰ دلار در ماه های آینده بسیار اندک است.

معامله گران ارزهای دیجیتال اغلب نسبت به قیمت بیش از حد خوشبین هستند. بنابراین، طبیعی به نظر می رسد که آنها انتظار بالاترین قیمت ۴۸۷۰ دلاری دیگر را برای اتر داشته باشند. با این حال، اگر قیمت اتر مطابق با این انتظار غیر واقعی حرکت کند، یک نتیجه غیرعادی رخ خواهد داد.

علیرغم روند نزولی اخیر، نشانه هایی از صعود برای چند ماه آینده وجود دارد. بازار معامله در توسعه استراتژی های خاص بسیار انعطاف پذیر هستند و دو ابزار در این زمینه وجود دارد. یک گزینه تماس معادل، حفاظت از قیمت صعودی را برای خریدار فراهم می کند. یک گزینه محافظت از قیمت پایین را فراهم می کند.

اتریوم

خرید اتریوم در رها اکسچنج

در زمان قیمت گذاری، اتر با قیمت ۲۶۷۷ دلار معامله می شد. اما این نتیجه را می توان با شروع از هر سطح قیمتی نیز به دست آورد.

برای ایجاد یک ریسک مثبت بالاتر از این سطح قیمت، اولین اقدامی که باید انجام داد، خرید یک آپشن معادل ارزش ۳۰۰۰ دلار به ارزش ۵.۱۴ اتریوم است. سپس معامله گر باید قرارداد ۴.۴ ETH معامله خرید معادل ۳۵۰۰ دلار را بفروشد تا سود بالای ۳۵۰۰ دلار را محدود کند.

برای تکمیل استراتژی، معامله‌گر باید معادل ۴۰۰۰ دلار بخرد تا قرارداد ۶.۶۵ اتریوم را بفروشد و هر گونه سود بالاتر از این سطح قیمت را محدود کند. اگر قیمت اتر به طور غیرمنتظره افزایش یابد، خرید معادل ۴۵۰۰ دلار برای ۵.۹۱ ETH باید ضرر را محدود کند.

اجرای این استراتژی ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما حاشیه مورد نیاز تنها ۰.۱۷۵ ETH است که حداکثر ضرر نیز می باشد. اگر اتر بین ۳۱۰۰ تا ۴۳۷۰ دلار معامله شود، سود خالص بالقوه حاصل می شود.

معامله گران باید توجه داشته باشند که امکان بستن موقعیت قبل از انقضای آن در ۲۵ مارس نیز وجود دارد. حداکثر برد در این استراتژی سه برابر بیشتر از باخت احتمالی است. این استراتژی بین ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار در ۰.۵۶ اتر انجام می شود.

برخلاف قراردادهای آتی، معامله گر نیازی به نگرانی زیادی ندارد زیرا خطر انحلال در این استراتژی وجود ندارد. همچنین، بیشتر صرافی‌های مشتقه، معاملاتی را تا ۰.۱۰ ETH قبول می‌کنند. بنابراین یک معامله گر می تواند همان استراتژی را با استفاده از اعداد کوچکتر ایجاد کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط