آیا توییتر پیشنهاد خرید ایلان ماسک را میپذیرد ؟

  • 5 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 419 نفر
آیا توییتر پیشنهاد خرید ایلان ماسک را میپذیرد ؟


معاملات آتی توییتر در فرانکفورت نیز ۶.۴۸ درصد افزایش یافت.

دوج کوین (DOGE) در یک ساعت گذشته به دنبال گزارش هایی مبنی بر نزدیک شدن ایلان ماسک به خرید کل توییتر با قیمت ۵۴.۲۰ دلار در هر سهم، ۹ درصد افزایش یافت.

دوج در زمان نوشتن این مقاله از سطح ۰.۱۲ دلار در ساعات صبح آسیا به ۰.۱۴ دلار افزایش یافت. داده ها نشان می دهد معاملات آتی توییتر (TWTR) در فرانکفورت ۶.۴۸ درصد افزایش یافت.

به گزارش رویترز، غول رسانه های اجتماعی توییتر در حال بررسی شرایط معامله است و می تواند تا روز دوشنبه به توافق برسد. ماسک که مالک خودروهای برقی تسلا و شرکت اکتشافات فضایی اسپیس ایکس است، در میان سایر مشاغل، در حال حاضر مالک ۹.۲ درصد توییتر است.

قیمت Dogecoin و تصاحب قریب الوقوع ماسک از توییتر ارتباط مستقیمی با هم ندارند. با این حال، برخی از تحلیلگران می گویند که تایید مکرر ماسک از memecoin باعث گمانه زنی سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال شده است که امیدوارند dogecoin در برنامه های بلندمدت توییتر گنجانده شود.

تومر نونی، مدیر ارشد بازاریابی Kryptomon در اوایل این ماه به CoinDesk توضیح داد: «گمانه‌ها این است که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند برای تبلیغات و استفاده‌های دیگر در توییتر به DOGE پرداخت کنند. هنگامی که تسلا توانایی پرداخت برای کالاهای خود را با DOGE فاش کرد، ما شاهد همین اتفاق بودیم. بنابراین حدس و گمان می‌تواند در مورد کسب‌وکارها و سهامداران ماسک باشد که مانند تسلا، رمزارز را می‌پذیرند.

در اوایل این ماه، ماسک در توییتی پرداخت‌های DOGE را در توییتر به اشتراک گذاشت و dogecoin را به عنوان یکی از گزینه‌های پرداخت برای Twitter Blue، سرویس اشتراک این سایت با ویژگی‌های برتر، پیشنهاد کرد.

تسلا در حال حاضر پرداخت های DOGE را در فروشگاه کالای آنلاین خود می پذیرد. ماسک همچنین قبلاً از توسعه و پذیرش dogecoin حمایت کرده است، مانند توییتی در ماه مه ۲۰۲۱ که در آن ماسک اظهار داشت که در حال همکاری با توسعه دهندگان dogecoin برای بهبود کارایی سیستم است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط