آپدیت Dogecoin و Shiba برای اپلیکیشن موبایل AMC Theaters رسید

  • 29 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 467 نفر
آپدیت Dogecoin و Shiba برای اپلیکیشن موبایل AMC Theaters رسید


آپدیت Dogecoin و Shiba برای اپلیکیشن موبایل AMC Theaters رسید

شبکه سینمای زنجیره‌ای AMC Theaters که از رمزارز پشتیبانی می‌کند، خدمات اپلیکیشن موبایل خود را به‌روزرسانی کرده است تا Dogecoin (DOGE)، Shibu Inu (SHIB) و سایر ارزهای دیجیتال را در سراسر ایالات متحده بپذیرد.

این شبکه ابتدا پذیرش پرداخت‌های رمزنگاری شده را در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ آغاز کرد و به مشتریان خود اجازه می‌داد تا بلیت‌های فیلم را به صورت آنلاین با ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، بیت‌کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) خریداری کنند.

آدام آرون، مدیرعامل AMC Theaters در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۲ از طریق توییتی به کاربران قول داد که تا ماه مارس توکن‌های DOGE و SHIB را در سیستم‌های پرداخت خود بگنجانند. تیم آرون به قول خود عمل کرد، البته با کمی تأخیر.

در این اطلاعیه، آرون اعلام کرد که AMC Theaters با ادغام ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بیت‌کوین BitPay با برنامه‌های موبایل iOS و Android، پرداخت‌های رمزنگاری را پذیرفته است.

با این حال، نام ارزهای دیجیتال جدید که گفته می شود پذیرفته شده اند، هنوز اعلام نشده است. همچنین به کاربران ایالات متحده توصیه می شود که آخرین نسخه برنامه تلفن همراه را دانلود کنند تا بتوانند با توکن های DOGE و SHIB معامله کنند.

شرکت پرداخت مستقر در سنگاپور Nium، با همکاری BitPay، یک راه حل مبتنی بر API منتشر کرده است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا شروع به پذیرش پرداخت های رمزنگاری کنند، از BTC و ETH شروع کنند.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، پرداخت‌های رمزنگاری شده از طریق BitPay در روز کاری بعدی به حساب گیرنده پرداخت ارسال می‌شود و به دلار آمریکا یا سایر ارزهای قانونی تبدیل می‌شود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط